SEKO MUMS

2.līgā ceturtā uzvara, 1.līgā pārtraukums.

olaine

 

Kā jau ziņojām, 1.līgā šonedēļ mūsu pirmajai komandai pārtraukums, bet pēc nedēļas paredzētā spēle pret "Rēzeknes BJSS" ir pārcelta, sakarā ar rēzekniešu piedalīšanos Latvija Olimpiādes finālturnīrā. 7.jūlijā, visdrīzāk, aizvadīsim kausa 3.kārtas spēli pret "FK Alberts" komandu. Spēles vieta vēl nav zināma.

 

Bet kamēr mierīgāks grafiks pirmajai komandai, otrā komanda joprojām spēlē bez zaudējumiem. Vakar, 22.jūnijā, "AUDA-2" Olainē ar 1:4 (1:2) apspēlēja vietējo "Olaines FK". Mūsu komanda 1.puslaika sākumā, jau otro spēli pēc kārtas, nonāca zaudētājos, bet pamazām pārņēma spēles iniciatīvu un puslaika izskaņā tika gūti divi vārti (Okruashvili un Tartladze)

 

Otrajā puslaikā mūsu komanda turpināja iesākto un vispirms precīzs bija Rūdolfs Ratfelders, bet pēc tam 4:1 panāca un spēlei punktu pielika Koba Tartladze, kuram tie bija otrie vārti spēlē un astotie 2.līgas čempionātā.

 

"FK AUDA-2": Melecis (Urbans) - Begashvili, Chaduneli, Jo. Gorkšs, Pavļiks - Jansons (Ratfelders), Vītoliņš (Caune), Daudziešans (Antonēvičs), Okruashvili, R.Gorkšs (Mīligs) - Tartladze.