SEKO MUMS

Otrā komanda grauj Olaines FK

 

17.07. Kluba 2.līgas komanda "AUDA-2" svētdien aizvadīja kārtējo spēli 2.līgā Zemgales reģionā. Mūsu komanda otro reizi tikās ar "Olaines FK" komandu, kuru iepriekšējo reiz pārspēja ar 4:1 (2:1). Taču šoreiz sīva spēkošanas izpalika, jo jau pirmajā puslaikā tika gūti trīs varti un otrajā puslaikā atlika tikai spēli novest līdz galam. "AUDA-2" parādīja lielisku spēli un otrajā spēles puslaikā guva vēl septiņus (!) vārtus un svinēja uzvaru ar 10:0 (3:0). Mūsu komandā ar precīziem sitieniem izcēlās: Rūdolfs Ratfelders, Ņikita Pavļiks, Valdis Jansons, Dāvis Caune, Rihards Gorkšs-2, Ģirts Burmistris, Ainārs Daudziešans, Edgars Bricis-2.

 

"AUDA-2" sastāvs: Melecis (Urbans)- Ņ.Pavļiks, Begashvili, Caune, Burmistris, Antonēvičs, Ratfelders, Daudziešans, Jansons, Bricis, Tartladze (R.Gorkšs).

 

Mūsu komanda joprojām, ar 18 izcīnītajiem punktiem, saglabā 1.vietu 2.līgas Zemgales zonā un joprojām turnīru aizvada bez zaudējumiem!