SEKO MUMS

Futbola klubā viesojās treneris no Šveices

 

     02.08.2013. uz futbola klubu „AUDA” ciemos bija atbraucis treneris Peter Strasser no Šveices. Šveicē Peters trenē bērnu futbola komandu  FC „Frauenfeld”. Uz Latviju Peters bija atbraucis atvaļinājumā un teica, ka vienmēr izmantojot katru iespēju, lai noskatītos kādu futbola spēli vai vai piedalītos citas kultūras futbola treniņa procesā. Sava atvaļinājuma laikā viņš ir noskatījies vairākas Latvijas čempionāta spēles, viņš sekojot līdzi Latvijas futbola notikumiem, tādēļ viņam ir radies savs priekšstats par Latvijas futbolu. Savas aizrautības ar futbolu dēļ, viņš ar lielāko prieku piekrita arī uzaicinājumam iepazīties ar mūsu klubu.

   Katra reize, kad ierodas kāds treneris no citas valsts, gan mūsu klubam, gan arī klubam, no kurienes atbraucis šis treneris, nozīmē jaunu pieredzi. Mūsu klubā Peters kopā ar treneri Kārli novadīja treniņu 2003.gadā dzimušajiem bērniem. Varējām paskatīties kā treniņš notiek Šveicē. Šajā treniņā mums parādīja dažādus vingrinājumus, kuri bija saistīti ne tikai ar precizitāti un fizisko attīstību, bet vairāk tendēti uz domāšanu. Viņš parādīja arī nianses kā pareizi ir jāizpilda daži vingrinājumi. Treniņš abām pusēm bija pārbaudījums valodas barjeras dēļ, bet kopīgiem spēkiem tas izdevās labi. Arī bērni priecājās par šādu iespēju, jo bija iespēja pamēģināt dažus citādākus vingrinājumus, kā līdz šim ir bijuši un bija jāsasprindzina uzmanība, lai saprastu uzdevumus.

Pēc treniņa Peters pārrunāja ar kluba prezidentu Juri Gorkšu par abiem klubiem, par to kāda ir attieksme pret futbolu katrā valstī, par nākotnes plāniem un par to, ka labprāt atkal satiktos.

Foto: šeit


A.