SEKO MUMS

U13 komanda veiksmīgi spēlē Jelgavā

21. septembrī, Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā, FK AUDA U13 komanda aizvadīja Latvijas čempionāta spēli pret Jelgavas BJSS. Šajā spēlē labāki bija zaļi-melnie un izcīnīja pārliecinošu uzvaru - 7:1, kaut vai sākumā bija iedzinēju lomā ar rezultātu 1:0.

Treneru Kristapa Zaļā un Riharda Gorkša komentārs:

"Protams, liels prieks bija par rezultātu, ko izdevās uzrādīt, taču pats lielākais gandarījums bija tieši par pašu parādīto spēli - drosme uzņemties iniciatīvu, kad nepieciešams, gan parādītais cīņas spars un nesavtīgums. Taču tajā paša laikā spēlē ne viss bija teicami, tika pieļautas kļūdas, ko pierāda arī zaudētie vārti, līdz ar to būs vēl daudz ko noslīpēt un uzlabot treniņos, taču var just, ka puiši ir uz pareizā ceļā," stāstija Kristaps.

Rihards atzina:" Šodien jau no spēles pirmajām minūtēm puišiem lūdzām spēlēt ar īsajām piespēlēm, veidojot kombinācijas. Puiši uzdevumu arī centās pildīt un brīžiem sanāca pat teicami. Visu spēli pārliecinoši kontrolējām bumbu, pretiniekiem vien izdevās pāris pretuzbrukumi. Jaunieši iepriekšējās divas nedēļas ļoti aktīvi trenējušies un ir redzams arī rezultāts. Ceru, ka puiši neapstāsies un turpinās trenēties lai viss izdotos nevainojami."

FK Auda - Jelgavas BJSS 7:1 ( vārtus guva - Artis O., Valters N., Severīns N., Niklāvs v., Rihards G. no 11m. atzīmes, Guntis M., Ričards P.)