SEKO MUMS

Aizvadīta rudens nometne Baldonē

 

     Pagājušajā nedēļā, kad skolēniem bija skolā rudens brīvlaiks, futbola kluba AUDA U13 komanda aizvadīja trīs dienu treniņometni Baldonē.

     Nometnē piedalījās puiši, kuriem jau nākamajā sezonā oficiāli jāsāk spēlēt uz pilna izmēra futbola laukuma, un nometnes pamata uzdevums arī bija sagatavot puišus šīm pārmaiņām.

     Nometnē tika aizvadīti gan tradicionālie un ierastie treniņi, kā arī treniņi lekciju veidā. Nometnes dalībniekiem bija iespēja noklausīties Kristapa Zāļā sagatavoto lekciju par futbolu kā industriju un Rihards Gorkša sagatavoto lekciju par Londonas FC Reading, kur Rihards viesojās 2012. gada rudenī. Dalībniekiem bija iespēja ielūkoties FC Reading akadēmijas ikdienā, kā arī kā dzīvo profesionāli sportisti.

     Nometnes ietvaros tika aizvadītas arī divas spēles pret FK Olaine komandu. Pirmo spēli aizvadījām Ķekavā, kur pretiniekus uzveicām ar 3:1, taču izbraukumā piekāpāmies ar 0:6, jo no Olaines sastāva vien bija palikuši aptuveni trīs spēlētāji un komandu vadīja, gan no tribīnēm, FK Tukums 2000 treneris...

     Nometnes pirmās dienas vakarā nometnē viesojās arī kluba prezidents Juris Gorkšs, kurš klausījās kā jaunieši sadalīti grupās prezentēja futbola klubu AUDA, ja viņiem būtu iespēja būt par kluba prezidentu.

 

Foto: šeit