SEKO MUMS

Ķekavā viesojās komanda no Krievijas

Šī gada 9. novembrī FK AUDA U-12/13 komanda aizvadīja draudzības spēli pret futbola klubu no Krievijas - Kaļiņingradas. Spraigā spēlē tika izcīnīta uzvara 3:2 (2:0) (vārtus guva Artūrs M., Anrijs Ē. un Valters N.)

Trenera Kristapa Zaļā komentārs:
"Iesākumā gribas uzslavēt pilnīgi visus spēlētājus, kas ieradās uz šo spēli, kaut vai āra laika apstākļi nelutināja, kaut gan der atcerēties senu loģiku - ka futbolam nepiemērotu laika apstākļu nav. Runājot par spēli - labi tika aizvadītas pirmās 30 spēles minūtes, kurās arī guvām divus vārtus, taču šajās 30 minūtes un visā spēlē kopumā piekliboja momentu realizācija, dēļ kuras sanāca tik saspringta spēle. Otrajā puslaikā mazliet zaudējām koncentrāciju un līdz ar to ļāvām pretiniekiem vairāk kontrolēt bumbu, ko tie arī izmantoja gūstot vārtus. Neskatoties uz to visu puiši noveda spēli līdz uzvarai, par ko tiem paldies. Bet tāpat šī spēle parādīja, ka mums ir daudz lietu, ko jāturpina cītīgi apgūt un slīpēt treniņos, un zinu,ka mēs noteikti to arī darīsim!

Papildus paldies gan savā, gan komandas puišu vārdā vēlos teikt visiem skatītājiem, kas bija ieradušies uz šo spēli un atbalstīja puišus spēles laikā."