SEKO MUMS

FK AUDA U-8 Tartu

Sestdien, 23. novembrī, FK Auda 2005. gadā dzimušo puišu komanda piedalījās FC Elva rīkotajā turnīrā Tartu pilsētā Igaunijā, izstājoties no turnīra ceturtdaļfinālā un kopvērtējumā izcīnot 6. vietu 10 komandu konkurencē. Kopumā tika aizvadītas piecas spēles: 9:0 uzvarēta  Merkuur-Jr II vienība, tālāk sekoja divi neizšķirti, attiecīgi, 1:1 un 0:0 pret  FC Helios Võru I un JK Tammeka V komandām, kā arī zaudējums mājiniekiem FC Elva komandai ar rezultātu 2:4, kas tomēr ļāva mūsu komandai iegūt 3. vietu savā apakšgrupā un kvalificēties ceturtdaļfinālam. Ceturtdaļfināla spēli pret  FC Helios Võru II vienību FK Auda jaunie futbolisti iesāka ļoti apņemīgi, jau pašā spēles sākumā izvirzoties vadībā pateicoties lieliskai saspēlei, ko ar rezultatīvu sitienu noslēdza Rikardo Jagodinskis. Arī turpmākā spēles gaitā tika izdarīts ievērojams spiediens uz pretinieku vārtiem, izdarīti daudz sitieni, pretiniekiem centra līniju ar bumbu šķērsot ļaujot vien retu reizi, tomēr, gūt otros vārtus tā arī neizdevēs, kā rezultātāspēles pēdējās 3 minūtēs, pieļaujot rupjas kļūdas aizsardzībā ielaisti 2 vārti un piedzīvots ļoti sāpīgs zaudējums, kā vēlāk izrādījās, turnīra 1. Vietas ieguvējai  FC Helios Võru II komandai.

Pēc turnīra visa komanda, kopā ar līdzi atbraukušajiem vecākiem, apmeklēja  arī, Tartu atrodošos, Ahaa zinātnes centru, kur jaunie futbolisti ar spēļu un atrakciju palīdzību guva ieskatu dažādās ar zinātni saistītās jomās.

Trenera komentārs: Kopumā spēlējām ļoti labi un ieņemtā vieta nebūtu jāuzskata par objektīvu rādītāju parādītajam sniegumam. Domāju, ka līdzi atbraukušie vecāki man šajā ziņā varētu pilnībā piekrist. Liels prieks par komadas parādīto spēli aizsardzībā un katra individuālā spēlētāja parādīto degsmi un pašatdevi laukumā. Jāatzīst, ka šoreiz nedaudz pietrūka saspēles –  reizēm spēlējām pārāk individuāli, kā arī bieži pietrūka veiksmes un meistarības tieši uzbrukuma noslēdzošajaā daļā. Tomēr uzskatu, ka kopumā esam parādījuši sevi no labākās puses, ieguvuši tiešām nozīmīgu pieredzi un ceru, ka arī kārtīgu motivācijas devu vēl cītīgākam darbam treniņos, kas ļautu nākamreiz jau cīnīties par visaugstākajām vietām.

Lielu  paldies gribētu teikt visiem vecākiem, gan tiem, kuri šoreiz bija palikuši mājās, gan tiem kuri bija atbraukuši līdzi. Viņi palīdzēj trenerim un atbalstīja komandu. Īpašs paldies Mārtiņa Lormaņa vecākiem par nodrošināto autobusu, degvielu un šoferi, kas ļāva mums nokļūt sacensību norises vietā, kā arī Mārča Videnieka tētim par papildus transportu kas ļāva mums uz turnīru ierasties kuplākā skaitā!