SEKO MUMS

U-13 komandai bronza no Tartu!

30. novembrī futbola kluba "AUDA" U-13 jaunieši devās uz turnīru uz Igaunijas pilsētu Tartu. Vienas dienas laikā tika izspēlētas 6 spēles, kurās zaļi-melnie izcīnija divas uzvaras, piedzīvoja divus nēizšķirtus un divas reizes atzina pretinieka pārākumu. Spēļu summā iegūti 8 punkti un godpilnā trešā vieta.

Sastāvs: Ričards B., Niklāvs Š., Anrijs Ē., Kristers O., Niklāvs V., Raivo S., Artis O., Guntis M., Severīns N., Valters N. un Artūrs M.

Anrijs 1

Jāatzīmē, ka Niklāvs Šāblis šajā turnīrā tika atzīts par turnīra labāko aizsargu!

Trenera Riharda Gorkša komentārs: Bija prieks sadarboties ar puišiem. Lai gan viss neizdodās vēl kā gribētos - puiši ir uz pareizā ceļa un ja turpinās neatlaidīgi trenēties un klausīties treneru norādījumos, progress neizpaliks!

Turnīra pirmo spēli pret Tammeka V uzsākām ļoti labi. Guvām vārtus jau pirmajās sekundēs. Ilgi nebija jāgaida rī līdz otrajiem Artūra vārtiem un rezultāts 2:0. Spēles vidus daļa aizritēja ar lielu mūsu pārsvaru un vairākiem nerealizētiem momentiem. Izskatījās jau, ka spēlētāji kļuvuši tik pašpārliecināti, ka uz laukuma sāka spēlēt galīgi ne tā kā biju lūdzis. Rezultātā četras minūtes pirms beigām ielaižam divus vārtus un palaimējās, ka neielaižam trešos un ceturtos. Šīs pēdējās minūtes mani saniknoja un nācās pateikt kādu skarbāku vārdu ģērbtuvēs.

Nezinu vai pie vainas "aukstā duša" pēc pirmās spēles, bet nākamās piecas spēles komanda nospēlēja labi, protams, ar atsevišķiem izņēmumiem. Pārliecinošas uzvaras ar 5 un 6 pret nulle ar apakšgala komandām, neizšķirts ar tuvāko konkurentu un cienīgs 1:2 un 1:3 pret līderiem, uz kuru fona neizskatījāmies sliktāki.

Ļoti ceru, ka spēlētāji atcerēsies šo pieredzi, sevišķi, pirmās spēles un mācīsies no kļūdām.