SEKO MUMS

U12 Baldones Indoor Cup izcīna sudrabu

Pagājušo svētdien norisinājās, spītējot dabas apstākļiem, Baldones Indoor Cup 2013, 2001. gadā dzimušajiem puišiem, kur FK Audas godu aizstāvēja divas komandas FK Auda Zaļie un FK Auda Melnie. Šoreiz mazliet meistarīgāka un veiksmīgāka izrādījās, FK Audas Melnā komanda, kas izcīnija otro vietu.

 

Trenera komentārs:

Liels prieks protams par FK Audas Melnās komandas izcīnītajām sudraba medaļām. Šī komanda kopumā turnīrā rādīja labi organizētu un kvalitatīvu spēli, taču, diemžēl, pietrūka koncentrācija pašai svarīgākajai spēlei, kurā tika arī peidzīvots zaudējums. Taču, kā jau norādīju puišiem šī arī bija laba mācība, ka tik atbildīgās spēlēs ir jāmāk realizēt aukstasinīgi savi momenti un nedrīkst zaudēt koncentrāciju pat ne uz sekundi.

Otras komandas FK Audas Zaļā komanda diemžēl aizvadīja ne tik veiksmīgu turnīru, taču vēlos pateikties arī puišiem par lielo centību, taču pārāk bieži piekliboja vai nu meistarība, vai koncentrācija, vai spēles disciplīnas izpilde un lidz ar to arī sanāca tāds rezultāts. Bet ticu, ka šie rezultāti būs nevis puišiem licis padoties, bet tieši otrādi vēl smagāk un vairāk strādāt treniņos un netikai.