SEKO MUMS

Bronza no Noo

 

   Vakar zaļi-melno U9 komanda no Tartu netālā ciemanta Noo atved bronzas medaļas. Jaunie futbolisti ņēma dalību igauņu futbola kluba "Elva" rīkotajā turnīrā "FC Elva Indoor Cup 2014-2015"

   Aizvadot pārliecinošu grupu turnīru, kur četrās spēlēs tika izcīnītas četras uzvaras un netika ielaisti nevieni vārti, ceturtdaļfinālā pretī nacā pašmāju Balvu SC, kuri tika uzveikti ar 5-0.

   Diemžēl pusfināls padevās pagalam nesekmīgs un tika piedzīvoti ne tikai pirmie ielaistie vārti, bet arī piedzīvota sagrāve ar 0-4 pret pirmstam uzveikto FC Ulenurme. Spēlē par trešo vietu tika izcīnīta pārliecinoš uzvara 4-1 pār FC Helios Tartu Punane.

   Īpaši jāuzteic komandas jaunākais spēlētājs Kristers Gabriels Bite, kurš tika atzīts par turnīra labāko  vārtusargu 5 no 7 turnīra  spēlēm neielaižot nevienus vārtus.

Spēles un rezultāti:

FC Ülenurme FK AUDA (LAT)
  0 – 2
FK AUDA (LAT) JK Merkuur-Juunior I
  3 – 0
FK AUDA (LAT) FC Elva
  5 – 0
FC Helios Tartu Kollane FK AUDA (LAT)
  0 – 1

FK AUDA (LAT) – Balvu Sporta Centrs (LAT)   5 – 0


FK AUDA (LAT) – FC Ülenurme   0 – 4


FK AUDA (LAT) – FC Helios Tartu Punane    4 – 1 


Vārtu guvēji:

Mārtiņš Lormanis 6

Rainers Pēkšens 5

Rikardo Jagodinskis 4

Emīls Vītiņš 3

Klāvs Freimanis 1

Mārcis Videnieks 1


Klubs īpaši pateicas Uldiem Videniekam par palīdzību nokļūšanai turnīra norises vietā.


Trenera Ģirta komentārs: "Mans komentārs: Liels prieks par puišiem, jo varēja redzēt, ka katrā spēlē tika atdoti visi spēki un pildīts trenera galvenais uzdevums - spēlēt kā komandai un cīnīties līdz galam katrā epizodē. Īpašs prieks , ka tas kam tiek veltīta papildu uzmanība un darbs treniņos reāli tiek parādīts arī spēles laikā laukumā.Lai gan izcīnīta trešā vieta, kas ir ļoti labs rezultāts, tomēr neliels rūgtums tomēr sirdī paliek par to, ka pirmā vieta turnīrā objektīvi skatoties bija pavisam reāls mērķis un tikai pāris neveiksmīgas epizodes un psiholoģija pusfināla spēlē,  neļāva mums šo mērķi līdz galam piepildīt."