SEKO MUMS

FK AUDA U15

 

 No šīs nedēļas ir notikušas izmaiņas jauniešu treniņu procesā. FK AUDA 2000./2001. gadā dzimušo futbolistu komandu no pirmdienas oficiāli vada jaunais treneris - Jurģis Kalns. Pirmstam ar jaunajiem futbolistiem strādāja treneris Kristaps Zaļais, kurš turpinās darbu pie jaunākiem censoņiem - 2003./2004.gadā dzimušajiem. Futbola klubs "AUDA" saka lielu paldies Kristapam par ieguldīto darbu šajos jauniešos un novēl panākumus jaunajā izaicinājumā.

 Kā jau mūsu mājas lapā informējām, Jurģis Kalns no šī gada ir arī FK AUDA meistarkomandas galvenais treneris un vadīs zaļi-melnos Latvijas čempionāta 1.līgā.

 

 Jurģis ir dzimis liepājnieks un savu futbolista karjeru sāka tieši “Liepājas Metalugā”, pārstāvot kluba galveno komandu no 2001. līdz 2005.gadam un atkal laika posmā no 2010. līdz 2013.gadam. Pa starpu aizvadījis arī divus veiksmīgus posmus “FK Jūrmala” sastāvā, kā arī spēlējis “Ventspils” futbola klubā. 2014.gada sezonā Jurģis Kalns pārstāvēja galvaspilsētas klubu “Metta/LU”.


 Starptautiskajā līmenī Kalns ir pārstāvējis Latvijas U-16, U-18 un U-21 izlases, kā arī “Liepājas Metalurga” sastāvā piedalījies divpadsmit UEFA Eiropas līgas turnīra kvalifikācijas spēlēs un divās UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas spēlēs.


 Jurģim ir B-UEFA trenera kvalifikācija un lēmums par U-15 komandas vadīšanu tika pieņemts par labu jauniešiem, jo šī ir mūsu vecākā jaunieši komanda, un tieši šie futbolisti ir tie, kuriem tuvākajā nākotnē būs jāspēj iekļauties mūsu meistarkomandā.

 

Tāpat vēlamies informēt, ka U15 komanda Zemgales telpu futbola čempionātā ir aizvadījusi abus apakšgrupas posmus un B grupā ieņem 2. vietu, kas dod tiesības piedalīties finālturnīrā, kur spēkiem būs jāmērojās ar Bauskas BJSS, un šobrīd izskatās, ka (visdrīzāk, jo A apakšgrupa vēl nav aizvadījusi 2.posmu) Jūrmalas SC-1 un SK Kengaroos-1.


Vēlies trenēties pie Jurģa Kalna - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Vēlies trenēties pie Kristapa Zaļā - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.