SEKO MUMS

U11 un U12

 

U-12 un U-11 komandas noslēgušas dalību Zemgales čempionātā

 

      FK Auda U-12 un U-11 komandām ar mainīgiem rezultātiem beidzies Zemgales Ziemas čempionāts.

    Vispirms, U-12 (2003.g.dz) komanda 17. un 24. janvārī aizvadīja savus Zemgales reģiona telpu futbola čempionāta posmu sabraukumus, kas norisinājās Jelgavā.  Mūsu komanda 5 komandu konkurencē izcīnija 4. vietu.

                  Treneris Kārlis: Prieks, ka komanda sākusi demonstrēt saturīgu spēli, un, pat izstrūkstot vairākiem pamatsastāva spēlētājiem, ir spējīga radīt ievērojamu pretestību pretiniekiem. Uzslavas mūsu čaļiem ne tikai no manis, bet arī no konkurentu treneriem un tiesnešiem!

     Tāpat, 24. janvārī paciemojāmies pie mūsu draugiem JFA Jelgava U12 komandas.  Aizvadījām draudzības spēli, kas bija lielisks veids kā piestrādāt pie lietām, kam „nopietnos” turnīros nevienmēr pietiekt drosme – spēles galarezultāts 7:7.

Komandas sastāvs, (gūtie vārti) :

Rihards R. (3), Rūdolfs L. (1), Kristiāns J. (2), Ralfs K. (1), Ralfs F. (3), Roberts K. (2), Kārlis Br., Rolands Š., Rainers St.,


      U-11 komanda pavisam neveiksmīgi un neizteiksmīgi aizvadot 1. sabraukuma posmu Salaspils Sporta namā, zaudēja praktiski jebkādas iespējas atkārtot pagājušā gada panākumu – tikšanu uz Zemgales čempionāta finālposmu. Pirmajā posmā tika piedzīvoti zaudējumi pret FK Iecava (1:3), FK Jūrmala (2:5) un SK Kengaroos (1:5) komandām un uzvarēta FK Bauska (8:1).

     Ne bez grūtībām, komandai nokomplektējoties uz otro posmu, komanda bija apsolījusies sev un trenerim labot izdarīto un pieradīt savas spējas. Vispirms tika nospēlēts neizšķirti ar

FK Iecava (5:5) [Roberts K. 4, Ralfs F. 1]

FK Jūrmala (3:3) [Ralfs G. 1, Roberts K. 1, Ralfs F. 1,],

FK Bauska (7:1) [Roberts K. 4, Ralfs G.1, Ralfs F. 2]

un ļoti saspringtā spēlē tika atkal nospēlēts neizšķirti ar Salaspils SK Kengaroos komandu (1:1) [Ralfs F.].

Treneris Kārlis : Knapi savācoties uz otro posmu, mūsu komanda kārtējo reizi pierādīja, cik svarīga ir komandas spēle un ja visa komanda spēlē kā viens vesels, palīdz viens otram, kā arī spēlē „savu futbolu” nevis pielāgojas pretiniekiem- tad mēs varam sasniegt labus rezultātus! 

Komandas sastāvs -

Ralfs F. (11), Roberts K. (11), Ralfs G. (2), Niks B. (1), Marks Tk. (1), Artis L. (1), Madara P. (1),  Viesturs P., Eduards R.,