SEKO MUMS

2005. sudrabs Zemgalē!

 

 

     Ar otro vietu Zemgales ziemas čempionātu noslēgusi FK Auda  U-10 (2005.g. dzimušo) puišu pirmā komanda.

    Zemgales čempionāta iesākumā tika izspēlēts grupu turnīrs, kur 2 stiprākās komandas no katras grupas ieguva tiesības piedalīties Zemgales čempionāta finālposmā Jūrmalā. Uzreiz jāatzīmē, ka turnīrā piedalijāmies ar 2 komandām. Grupā tika izspēlētas 2 spēles ar katru komandu, kuru izspēles rezultātā FK Auda-1 izcīnija 1. ietu grupā un ceļazīmi uz finālposmu. FK Auda-2 ieguva 5. vietu, kas nebūt nav peļams rezultāts ņēmot vērā faktu, ka 2. komanda sastāvēja galvenokārt no 2006. gadā dzimušajiem un pāris 2005. g. dzimušajiem spēlētājiem, kuri spēlētāju limita dēļ netika iekļauti 1. komandas sastāvā.

Apakšgrupas rezultātu tabula:

 

     Ar pamatotām un lielām cerībām devāmies tālāk uz finālposmu, kur pretī mūs gaidīja SK Kangaroos un divas Jūrmalas Sporta centra komandas. Finālposmu iesākām cerīgi - 1:1 pret nu jau ierasto pretinieku SK Kangaroos (spēlējām vienā apakšgrupā), kas kā vēlāk izrādijās arī kļuva par Zemgales čempioniem. Otrajā spēlē pēdējās minūtēs 2 muļķīgi ielaisti vārti un zaudējums Jūrmalas Sporta centra 3 komandai, trešajā spēlē ātri gūti 4 vārti spēles sākumā un, lai gan beigās tikai ar rezultātu 5:3, tomēr pārliecinoša uzvara pār Jūrmalas Sporta centra pirmo komandu.  Šāds rezultāts galā, tomēr, ļāva ierindoties 2. vietā un izcīnīt Zemgales čempionāta sudraba medaļas.

 

 

Trenera komentārs: "Ļoti liels prieks par puišiem, kuri manāmi progresē ar katru nākamo turnīru.  Komandas spēle kļūst arvien saturīgāka un  palielinās konkurence pašu spēlētāju starpā. Tomēr galvenais, ko vēlētos izcelt ir puišu iedvesma, cīņasspars un vēlēšanās spēlēt, kas, manuprāt, sportā ir galvenais. Ja to izdosies nepazaudēt, tad arī nākotnē ir pamats cerēt uz līdzīgiem sasniegumiem. Īpašu paldies gribu teikt vecākiem, kas, kā nu jau ierasts, ļoti plašā skaitā apmeklēja sacensības un atbalstīja mazos futbolistus!"