SEKO MUMS

Ķekavas Ziemas Kauss 2013


“FK Audas Baldones Ziemas kauss”

02.02.2013.


  1. 1.Mērķi un uzdevumi

      - Popularizēt futbolu bērnu vidū Latvijā;

      - Noskaidrot turnīra labākās komandas un spēlētājus.

      - Jauno futbolistu meistarības celšana      

 

  1. 2.Vieta un laiks

Visas spēles norisināsies Baldones sporta kompleksā (Baldone, Iecavas iela 2a). Segums – koka grīda . Spēles notiek 2013. gada 2 februārī no pulksten 10:00 līdz 18:00.

 

  1. Dalībnieki

 

Turnīrs organizēts 2003. gadā dzimušajiem. Vienas komandas sastāvā minimums 5 spēlētāji un maksimums 12 spēlētāji. Katrs sacensības dalībnieks atbild par savam veselības stāvoklim atbilstošu slodzi.

 

  1. 4.Sacensību kārtība

 

Turnīrā piedalās 10 komandas, un katrai komandai ir garantētas vismaz 6 spēles. Turnīra spēlēs notiek pēc standarta telpu futbola spēles noteikumiem. Laukumā vienlaicīgi atrodas 5 vienas komandas spēlētāji (1+4). Spēles laiks 1x13 minūtes. Komandas ir sadalītas divās grupās (A un B) pa piecām komandām. Pēc tam komandas tiek sadalītas divas grupās ( 1. grupa – veido (kas cīnas par 1.- 5. Vietu) no katras grupas pirmo divu vietu ieguvējas un papildus labākā 3. vietas ieguvēja): un 2. grupu veido ( kas cīnas par 6 – 10. vietu) katras grupas 2 vājākās komandas papildus ar mazāko punktu esošā 3. vietas ieguvēja. Šajās grupās komandas izspēlē spēles ar komandām kurām nav tikušās pirmajās grupu spēlēs.

Ja grupas turnīrā divām vai vairāk komandām ir vienāds punktu skaits, tad vietu noteikšanai tiek ņemti vērā šādi rādītāji: 1) savstarpējo spēļu rezultāti (vairāk punktu, labāka vārtu starpība, vairāk gūto vārtu), 2) vārtu starpība visās spēlēs, 3) gūto vārtu skaits visās spēlēs, 4) soda sitieni (katrai komandai pa trim, pēc tam pa vienam). Turnīru tiesās LFF licenzēts tiesnesis.

 

  1. 5.Pieteikumi

 

Pieteikuma iesniegšana notiek pa tālruni: +37129372599 vai arī pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. . Komandas dalības maksa 40 Ls vai  60 EUR.

 

  1. 6.Apbalvošana

Visas komandas tiek apbalvotas. Turnīra uzvarētāji (1.,2.,3., vieta) tiek apbalvota ar kausu un medaļām. Atsevišķi tiek apbalvots turnīra labākais spēlētājs. 


____________________________________________________________________________________________________________________________________________________“FK AUDA Ķekavas Ziemas kauss 2013”

03.03.2013.

 

1. Mērķi un uzdevumi

      - Popularizēt futbolu bērnu vidū Latvijā;

      - Pieredzes apmaiņa;

      - Noskaidrot turnīra labākās komandas un spēlētājus.

      - Jauno futbolistu meistarības celšana

 

2. Vieta un laiks Visas

      -Spēles norisināsies Ķekavas sporta klubā (blakus FK Auda stadionam). Spēles notiks iekštelpās uz zāles seguma. Spēles notiek 2013. gada 3 martā. Sākums plkst. 10.00

 

3. Dalībnieki

      -Turnīrs organizēts 2001. gadā dzimušajiem. Katrs sacensību dalībnieks atbild par savam veselības stāvoklim atbilstošu slodzi.

 

4. Sacensību kārtība

      -Turnīrā katrai komandai ir garantētas vismaz 5 spēles. Turnīra spēlēs notiek pēc standarta telpu futbola spēles noteikumiem. Laukumā vienlaicīgi atrodas 5 vienas komandas spēlētāji (1+4). Spēles laiks 1x13 minūtes. Maiņu skaits –nav ierobežots. Ja grupas turnīrā divām vai vairāk komandām ir vienāds punktu skaits, tad vietu noteikšanai tiek ņemti vērā šādi rādītāji:

      1) savstarpējo spēļu rezultāti (vairāk punktu, labāka vārtu starpība, vairāk gūto vārtu),

      2) vārtu starpība visās spēlēs,

      3) gūto vārtu skaits visās spēlēs,

      4) 9 metru sitieni (katrai komandai pa trim, pēc tam pa vienam). Turnīru tiesās Latvijas Futbola federācijas licenzēts tiesnesis.

 

5. Pieteikumi

     -Pieteikuma iesniegšana notiek pa tālruni: +371 29372599 vai arī pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. . Komandas dalības maksa 40 Ls vai 60 EUR.

 

6. Apbalvošana

     -Visas komandas tiek apbalvotas. Turnīra uzvarētāji (1.,2.,3., vieta) tiek apbalvota ar kausu un medaļām. Atsevišķi tiek apbalvoti turnīra labākie spēlētāji.

 

Kontakti: Kārlis Vītoliņš

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Mob.t. +371 29958803