SEKO MUMS

FK AUDA panākumi 2013. gadā ārpus futbola laukuma

Atskatoties uz aizvadīto gadu vēlējāmies Jūs informēt par kluba sasniegtajiem rezultātiem un izaugsmi infrastruktūras ziņā.

Arī 2013.gadā FK Auda turpinājusi izaugsmes ceļu un attīstījusies gan futbola laukumā – veidojot jaunas treniņnodarbību grupas, uzlabojot treniņu kvalitāti, gan arī infrastruktūras ziņā. Pateicoties Ķekavas novada pašvaldības nevalstisko organizāciju projektu konkursam tika iegādata pasākumu nojume, telts un aprīkojums kluba organizēto pasākumu veiksmīgai norisei. Iegādātais aprīkojums lieliski noderēja tādu kluba organizēto pasākumua laikā, kā „FK AUDA Vasaras akadēmija”, Latvijas Čempionāta 1.Līgas mājas spēļu, un daudzu turnīru un jaunatnes čempionāta spēļu laikā! Lielā pasākumu nojume arī turpmāk ļaus atrisināt apjumtas drošas telpas trūkumu ikdienas darba vajadzībām. Telts un iekārtojums ar krēsliem un galdiem ļāvuši organizēt teorētisko apmācību un informatīvu pasākumu norisi, kā arī kopuma veicinājuši sporta attīstību gan Ķekavas, gan Baldones novadā!  

Tāpat īstenošanas stadijā ir kluba treniņbāzes Baldonē labiekārtošana. Tur paredzēts izveidot ērtas un modernas ģērbtuves kvalitatīva treniņprocesa nodrošināšanai. Vel izskatīšanas stadijā ir cits kluba iesniegtais attīstības projekts – „Audas stadiona” labiekārtošanai. Šī projekta ietvaros ceram iegādāties apskaņošanas tehniku un rezultātu tablo – skatītāju ērtību uzlabošanai. Netiek protams aizmirsts arī par spēlētāju un kluba darbiniekiem – viņu vajadzībām esam uzsākuši kluba ģērbtuvju celtniecību stadiona tuvumā, ceram nākamā gada laikā īstenot arī šo nozīmīgo ieceri!

Īpašs paldies – Ķekavas novada domei, Baldones novada domei, Baldones novada attīstības nodaļai un arī mūsu kluba biedriem!

FK AUDA