SEKO MUMS

Gads noslēgts, labākie apbalvoti!


08.12. Aizvadītajā nedēļas nogalē notika divi nozīmīgi sporta pasākumi ar futbola kluba "AUDA" dalību. Piektdien, 5.decembrī, Ķekavas kultūras namā notika ikgadējais "Ķekavas novada sporta laureāts", bet sestdien, 6.decembrī, Baldones sporta kompleksā kopā sanāca futbola kluba "AUDA" visa vecuma futbolisti ar tuviniekiem, lai atskatītos uz 2014.gadā paveikto.

 

Piektdien notikušajā "Ķekavas novada sporta laureātā 2014" tika pasniegtas balvas 115 balvas sportistiem dažādās nominācijās. Futbola klubs "AUDA" un tā pārstāvji kopumā bija nominēti četrās nominācijās - populārākais sportists, populārākais treneris, populārākā komanda un populārākais sporta veids. Pasākuma laikā atzinīgi tika novērtēti trīs futbola kluba "AUDA" audzēkņi - Kristers Gabriels Bite, Niklāvs Ričards Šāblis un Niklāvs Varakājs, bet futbola kluba "AUDA" 1.līgas meistarkomanda tika atzīta gan par novada gada komandu, gan populārāko komandu.

 54856320a4d6-13c15ca7-b9bb-4d0e-a8f2-ff8e3f70bdcf

 

Savukārt, futbola kluba "AUDA" gada noslēguma pasākums Baldonē pulcēja visa vecuma kluba futbolistus un viņu tuviniekus. Pasākuma gaitā tika apbalvoti labākie un centīgākie futbolisti, kā arī izteikta pateicība cilvēkiem, kuri brīvprātigi iesaistījušies un pālīdzējuši futbola klubam "AUDA" ikdienas aktivitātēs.

 

Par centību treniņos ar medaļām apbalvoti tika visjaunākie kluba audzēkņi, kuri dzimuši no 2007. līdz 2010.gadam, bet no astoņu gadu vecuma tika izcelti tikai atsevišķi audzēkņi, kuru centība aizvadītā gada laikā novērtēta īpaši atzinīgi. 

 

Apbalvotie:

2000.gadā dzimušie: Toms Viļums, Artūrs Mēnesis, Niklāvs Ričards Šablis.

2001.gadā dzimušie: Raivo Simsons, Edijs Pleišs, Niklāvs Varakājs.

2002.gadā dzimušie: Rihards Grinaško, Rolands Birītis.

2003.gadā dzimušie: Jānis Priede, Ralfs Toms Kanders, Rainers Stauro.

2004.gadā dzimušie: Niks Rihards Beikerts, Artis Lazdiņš, Eduards Ruševics.

2005.gadā dzimušie: Juris Puriņš, Mārtiņš Lormanis, Mārcis Videnieks.

2006.gadā dzimušie: Emīls Vītiņš, Tomass Matvejs un Kristers Gabriels Bite.

 

Kā jau katru gadu ierasts, no visām kluba jauniešu komandām tika izvēlēts gada jaunais futbolists. Pērn šis gods tika Ričardam Atvaram, kurš šogad jau bija pilnvērtīgs 1.līgas komandas spēlētājs, bet par 2014.gada jauno futbolistu tika atzīts 2003.gadā dzimušais Rihards Rupeiks! Viņa īpašumā uz gadu nonāca ceļojošais kauss.

 

Meistarkomandā apbalvots tika vārtsargs dzelzs vīrs Mārtiņš Miezītis, kurš sezonas gaitā izlaida tikai vienu no trīsdesmit spēlēm, Syform 1.līgā šogad nospēlējot 2605 minūtes. Rezultatīvākā spēlētāja balvu saņēma Felipe Ianni Basilio, kurš 2014.gada sezonā guva 18 vārtus. Tā pat atzinīgi tika novērtēts divu jauno futbolistu pirmais gads "AUDA" meistarkomandā un par gada jauniesaukto tika atzīts Artūrs Tkačenko, bet par centību un raksturu apbalvots tika Alfrēds Mežulis.

 

Meistarkomandas vērtīgākais spēlētājs 2014.gadā tiks noteikts komandas iekšējā balsojumā.

 

Pasākuma noslēgumā no kluba puses tika izteikta pateicība galvenajiem kluba atbalstītājiem - tiešsaistes azartspēļu uzņēmumam "Triobet", dzelzceļa kravu tranzīta kompānijai "LDz Cargo", Baldones novadam un Ķekavas novadam.


Foto: kekava.lv