SEKO MUMS

Kluba prezidenta uzruna


31.12. Vecgada vakarā futbola kluba "AUDA" oficiālā mājas lapa piedāvā īsu kluba prezidenta Jura Gorkša uzrunu ar nelielu atskatu uz 2014.gadu, kā arī ieskatu 2015.gadā.


Vecā un jaunā gada mija ir laiks, kad atskatīties uz notikumiem un paveikto, kā arī pasapņot par par lielākiem un tālākiem plāniem, kas saistīti ar nākamo gadu.

 

Vispirms jau vēlējos atvainoties zaļi-melnajai ģimenei par savu klāt neesamību lielajā futbola kluba "AUDA" sezonas noslēguma pasākumā 6.decembrī Baldonē. Diemžēl, personīgu iemeslu dēļ, pašam par lielu nožēlu, šo pasākumu biju spiests izlaist.

 

Šis gads mums bijis gana ražīgs un notikumiem bagāts. Esam atkal sajutuši uzvaras saldo garšu un pēc vairāku gadu pārtraukuma atgriezušies 1.līgas vadošo komandu pulkā. Patiess prieks un gandarījums arī par to, ka atkal 1.līgas komandā parādījušies kluba jaunatnes sistēmas audzēkņi. Tā pat esam realizējuši vairākus projektus Ķekavā un Baldonē futbola infrastruktūras izveidošanā.


Vēlos izteikt lielu pateicību visiem, kas iesaistījušies kluba ikdienas darbā. Paldies sponsoriem par finansiālo atbalstu, paldies līdzjutējiem par atbalstu gan mājas spēlēs, gan izbraukumos. Paldies ikvienam lielajam un mazajam futbolistam, paldies futbolistu vecākiem un ģimenēm un, protams, arī kluba treneriem, kuri rūpējās par futbolistu sagatavošanu visa gada garumā.


Aizvadītais gads bija lielisks atspēriena punkts, lai ar optimismu skatītos nākotnē. Esmu pārliecināts, ka mums priekšā jauna, interesanta futbola sezona, kuru ceram uzsākt jaunajās kluba telpās, pašiem savā "kluba mājā".


Šīs īsās uzrunas noslēgumā vēlos visiem novēlēt Laimīgu, veiksmīgu, kā arī panākumiem bagātu jauno 2015.gadu. Tā pat ceru, ka 2015.gadā futbola klubs "AUDA" ne tikai ar savu spēli, bet arī aktivitāti spēs kopā pulcēt cilvēkus, kas ļaus klubam funkcionēt arvien produktīvāk. Kopā mēs varam celt Latvijas futbola tēlu un kvalitāti!


Ar cieņu,

futbola kluba "AUDA" prezidents

Juris Gorkšs