SEKO MUMS

Fantastiskais atbalsts nepalīdz noturēt pārsvaru.

 

07.10. Šodien "AUDA" piedzīvoja vēl vienu sakāvi, šoreiz mūsu 1.līgas komanda piekāpās "Metta/Salaspils SS". Jāmin, ka mūsu komanda atkal atradās vadībā līdz spēles pēdējās desmit minūtēs atkal tika zaudēti divi vārti un beigās zaudējums 2:3 (1:1). Joprojām lāsts stāv klāt mūsu komandai.

 

Spēle iesākās ar cīņu laukuma vidusdaļā, viesi mēģināja kontrolēt bumbu pa zemi, taču bieži pieļāva kļūdas, kas radīja iespējas mūsu komandai. Pirmajā puslaikā ar bīstamu sitienu izcēlās Rūdolfs Ratfelders, bet kopumā mūsu komanda bīstami darbojās pie standartsituācijām.

 

Tomēr pirmie vārtus pamanijās gūt "Metta/Salaspils SS", kad neviena netraucēts Švalbe pārspēja mūsu komandas vārtsargu - 0:1. Ilgi līdz izlīdzinājumam nebija jāgaida, kad pēc stūra sitiena bumba veiksmīgi pa sitienam pagadījās Rihardam Gorkšam, kurš to sita vārtos - 1:1! Pie šāda rezultāta arī noslēdzās 1.puslaiks.

 

Otrais puslaiks. Varēja redzēt, ka abas komandas bija noskaņojušās uz cīņu un abas vēlējās tikai uzvaru. 2:1, pēc Emīla Muižnieka centrējuma, panāca Jānis Pakalns. Pēc šiem vārtiem mūsu komanda vairākas reizes bija tuvu tam, lai gūtu arī trešos, taču aizrāvās ar uzbrukumu. Rezultātā viesi varēja izdarīt brīvus sitienus no laukuma vidusdaļas. Viens no sitieniem arī lidoja mūsu komandas vārtu tīklā - 2:2 (Daniljans). Nepagāja pat divas minūtes un vēl viena kļūda savā soda laukumā, neveiksmīgi nospēlēja mūsu komandas aizsargs Pakalns, kurš bumbu raidīja savos vārtos - 2:3.

 

Turpmākajā spēles gaitā mūsu komanda izmisīgi mēģināja atspēlēties, taču, neskatoties uz lieliskajiem momentiem, to neizdarīja un jau kārtējo reizi šosezon zaudējam komandai, kas mums turnīra tabulā atrodas līdzās. Neveiksmes turpinās...

 

Spēles protokols šeit!

 

Riharda Gorkša komentārs Apriņķis.lv:

 

"Izņemot divas līdervienības – Ilūksti un "Liepājas metalurgu", ar visām pārējām komandām spēlējam ļoti līdzīgi, bet ļoti bieži kaut kas mazliet pietrūkst. Kā šodien," pēc spēles atzina "Audas" kapteinis un sezonas rezultatīvākais spēlētājs Rihards Gorkšs. "Komanda spēlē labi, pašatdeve ir teicama, momentu ir daudz, bet kaut kā neveicas, nevaram iesist. Aizsardzībā gadījās pāris kļūdas, trešo "golu" iesitām paši sev. Varbūt pietrūka koncentrēšanās līdz mača beigām."

 

R. Gorkšs atzīst, ka svētdien komandai nav izdevies parādīt labāko spēli, jo šī astoņu dienu laikā bija jau trešā spēle, turklāt ļoti daudz spēka tika atstāts ceturtdien cīņā ar spēcīgo futbola kluba "Ventspils" dublieru vienību (0:0).

 

"Tā vieta turnīra tabulā, kurā atrodamies, noteikti nav tā, uz kuru cerējām pirms sezonas sākuma. Mērķis bija cīnīties par pirmo piecnieku. Vainīgie vēl nav meklēti un atrasti, bet iespējams, ka viens no iemesliem ir fakts, ka mums sezonas laikā nomainījās jau trīs treneri (sezonu pie kluba stūres iesāka Aleksandrs Jeļisejevs, drīz pēc tam pārņēma Jurijs Idionovs, bet šobrīd ar komandu strādā Andrejs Kaļiņins – aut.). Katram trenerim ir savs spēles stils un izpratne, un pielāgoties katram nav viegli. Jau domājam arī par nākamo sezonu, un ļoti ceru, ka pašreizējais treneris paliks, viņš prot motivēt komandu."

 

Rihards atzīst, ka augstāk par astoto vietu, no kuras piecas kārtas līdz beigām ķekaviešus šķir pieci punkti, šosezon tikt nesanāks. "Pārāk daudz punktu esam iztērējuši spēlēs ar objektīvi vājākām komandām – neveiksmīgs zaudējums Tukumam, Valmierai, tajā pašā laikā ar "Skonto" un "Ventspili" esam nospēlējuši godam. Ļoti ceru, ka astoņniekā mums izdosies iekļūt, un kā kapteinis darīšu visu, lai tā notiktu."

 

Kārtējo reizi šosezon vēlamies pateikties līdzjutējiem, kuri atbalstīja mūsu komandu visas spēles garumā! Paldies, ka netaupījāt savu balsi! Mēs spēlējam Jums!