SEKO MUMS

Izmaiņas 1.līgas klubu sastāvos

BFC Daugava-( Kirils Kurbatovs  )

Atnākuši - nav informācijas

Aizgājuši - nav informācijas

Pārbaudes spēle ar Latvijas U19 izlasi  2-1, ar Daugava Daugavpils 0:5

valmieras fk logo


Valmieras FK-   ( Gatis Ērglis )

Atnākuši - nav informācijas

Aizgājuši - Ribaks (FK Jelgava)

Pārbaudes spēles ar RFS 2-3, ar FK AUDA 1:2

rezeknes bjss logo

Rēzeknes BJSS (  Žanis Ārmanis )

Atnākuši - nav informācijas

Aizgājuši - M.Babris ( LU/Metta 2)

vēl nav spēlējuši pārbaudes spēles

jekabpils sc logo

Jēkabpils SC (Imants Siliņš)

Atnākuši - I.Stūrāns (no FK Auda)

Aizgājuši - nav informācijas

vēl nav spēlējuši

rigas futbola skola logo

RFS  (  Igors Stepanovs )

Atnākuši - nav informācijas

Aizgājuši - M.Kamkins ( uz FK Jelgava), I.Semjonovs ( FC Jūrmala), M.Vitkovskis, V.Kurma, R.Dzelzkalējs, M.Beršovs, Tjurikovs (visi FB Gulbene), V.Gareckis, A.Narušēvičs (FC Jurmala 2)

Pārbaudes spēles ar Ventspils-2  0-1, ar Metta-2  5-2 un 1:1, ar Skonto FC-2 1-2, ar Valmieras FK 3-2, ar FB Gulbene 4:2

fb gulbene logo

FB Gulbene (Igors  Korabļovs)

Komandu atstājuši visi leģionāri. Komanda uzsākusi treniņus 22.februārī. Sastāvs pārsvarā tiks veidots no pieredzējušiem futbolistiem, kas spēlējuši virslīgā un 1.līgā.

Atnākuši -  M.Vitkovskis, V.Kurma, R.Dzelzkalējs, M.Beršovs, Tjurikovs (visi RFS), J.Idionovs ( FK Auda), Vits Rimkuss, V.Bespalovs (FK Jelgava), M.Bogdanovs (FK Jelgava)

Aizgājuši - R.Ishikawa, R.Kozawa, H.Takeda(visi JPN ), A.Nikolskis, E.Ivaško, K.Grigorovs, A.Maksimenko( visi FC Jūrmala), A.Karašauskas (Skonto FC no īres)

Pārbaudes spēle ar Daugava-2 5-2, ar RFS 2:4, ar Skonto FC-2 1:2

fk tukums 2000 logo

FK Tukums 2000( Kristaps Dišlers )

Atnākuši - nav informācijas

Aizgājuši - S.Joksts ( FK Ventspils ), Vlads Rimkuss (FK Jūrmala), D.Vasiljevs (FK Jelgava)

Pārbaudes spēle pret Jelgava-2 1:3

sk varaviksne logo

SFK Varavīksne ( vēl nav apstiprināts)

Atnākuši - nav informācijas

Aizgājuši - nav informācijas

Pārbaudes spēle ar Liepajas Metalurgs-2 4-4

audalogo

FK Auda ( Andrejs Kaļīņins )

Atnākuši - J.Skābardis (no īres FK Spartaks ), V.Miņins, M.Poļakovs ( visi LU/Metta2), R.Bērziņš, R.Atvars (FK Auda  jaunieši), D.Bakhturidze, I. Rekhviashvili (abi GEO), S.Goto, T.Okuno, S.Okuno(JPN)

Aizgājuši - I.Stūrāns (uz SC Jēkabpils ), K.Tortladze (GEO), G.Okruashvili (GEO), T.Chaduneli(GEO)

Pārbaudes spēles ar Tartu Tammeka 1-3, ar Skonto-2 0-3, ar FK Jelgava 2 3-0, ar Valmieras FK 2:1