SEKO MUMS

"Ķekavas kauss 2015" noslēdzies!

 

22.03. Šovakar, ar futbola kluba "AUDA" uzvaru, noslēdzās "Ķekavas kauss 2015". Zaļi-melnie, pateicoties Aināra Daudziešana un Artura Fjodorova gūtajiem vārtiem, finālā ar 2:0 (1:0) pārspēja 2.līgas klubu "Riga United". Spēle par 3.vietu "Preiļu BJSS" ar 5:0 sagrāva "Balvu Sporta Centru".

 

"Ķekavas kauss" notiek jau trešo gadu un, kā ierasts, ar to arī noslēdzas futbola kluba "AUDA" gatavošanās 1.līgas čempionāta sākumam. Šogad turnīrā piedalījās četras komandas - "Riga United", "Preiļu BJSS" (abas 2.līga), "Preiļu BJSS" (1.līga) un, protams, saimnieki "AUDA".

 

Atgādinām, ka 1.līga ar vienu spēli startē 28.martā, kad atklāšanas spēlē "Ogre" uzņems pērnās sezonas pārspēļu dalībniekus, cīņā par Virslīgu, "Rēzeknes FA" (pērn "Rēzeknes BJSS"). "AUDA" un atlikušās trīspadsmit komandas 1.līgas čempionātā iesaistīsies 4.aprīli. Pirmajā kārtā "AUDA" savās mājās uzņems "JFK Saldus", spēles sākums plkst. 14:00.

 

Turnīram noslēdzoties, skaidrāks kļuvis arī komandas sastāvs. Aizsardzības līniju pastiprinājis japāņu futbolists Keisuke Hošino, kurš pērn pārstāvēja Virslīgas 4.spēcīgāko klubu "FK Liepāja", tā pat komandai no 1.līgas kluba "Salaspils" pievienojies vārtsargs Edgars Vaņins, kurš savas pirmās divas spēles aizvadīja tieši "Ķekavas kausā". Par citiem papildinājumiem, cerams, varēsim paziņot sezonai tuvojoties.

 

21.marts, pusfināli:

 

"AUDA" - "Balvu SC" 7:1 (2:0)

"Riga United" - "Preiļu BJSS" 5:2 (3:1)

 

22.marts, fināli:

 

[Spēle par 3.vietu] "Preiļu BJSS" - "Balvu Sporta Centrs" 5:0 (1:0)

[Fināls] "AUDA" - "Riga United" 2:0 (1:0)

 

Iepriekšējo gadu uzvarētāji:

 

2013.gads "AUDA"

2014.gads "Valmieras Glass FK/BSS"

2015.gads "AUDA"