SEKO MUMS

Laipni lūgti komandā, Takeši un Ričard!

takasi un ricards2


03.03. Kad līdz sezonas sākumam atlicis mazāk par vienu mēnesi, esam priecīgi paziņot par vēl diviem futbolistiem, kuri papildinājuši futbola kluba "Auda" meistarkomandas rindas. Par pilntiesīgiem komandas spēlētājiem kļuvuši - japāņu uzbrucējs Takeši Okamoto un vārtsargs Ričards Rapševics.

 

1991.gadā dzimušais uzbrucējs Takeši Okamoto pie mums ieradies no Japānas kluba "FC Imabari". "FC Imabari" pērn nodrošināja J League, kas ir pēc spēka 3.spēcīgākā līga Japānā. Izveicīgais Okamoto īpaši spilgti sevi apliecināja pārbaudes spēlēs pret "JDFS Alberts" un "Pärnu Linnameeskond", abās kopā gūstot trīs vārtus.

 

Jurģim Kalnam izdevies veicināt konkurenci arī vārtsargu vidū, un vārtsargu rindas papildinājis 2000.gadā dzimušais Bauskas futbola audzēknis Ričards Rapševics, kurš pēdējo gadu pavadījis futbola skolas "Metta/LU" jaunatnes sistēmā. Arī Ričards jau paspējis aizvadīt divas spēles zaļi-melno sastāvā, palīdzot komandai uzveikt Igaunijas augstākās līgas klubu "Pärnu Linnameeskond" un piedalījās otrdienas zaudējumā pret ambiciozo "Rīgas Futbola skolu".


Laipni lūgti komandā, kungi!