SEKO MUMS

Sestdien pirmā mājas spēle.

 

 

07.04. Aizvadītajā nedēļas nogalē futbola kluba "Auda" meistarkomanda aizvadīja pirmo komanda.lv Pirmās līgas spēli, izbraukumā ar 0:4 (0:3) piekāpjoties ambiciozajai "SK Babīte" komanda. Savukārt jau šajā sestdienā, 9.aprīlī, zaļi-melnie savā pirmajā mājas spēlē uzņems "JDFS Alberts" komandu - spēles sākums plkst. 14:00. Piedāvājam iepazīties ar noderīgu informāciju, kas saistīta ar šīs (un pārējo "Audas" mājas spēļu) apmeklēšanu.

 

Ar JDFS Alberts komandu zaļi-melnajiem nav klājies viegli, varētu teikt, ka visas trīs tikšanās reizes ir bijušas vairāk neveiksmīgas nekā veiksmīgas. Pērn Ķekavā tika piedzīvots zaudējums ar 1:2 (1:1), savukārt Rīgā pamanījāmies izglābt vienu punktu, no 0:2 spēles otrajā puslaikā izraujot 2:2 (0:2). Arī pirmssezonas pārbaudes spēlē tika fiksēts rezultatīvs neizšķirts - 3:3 (1:3).

 

Arī šosezon ieeja "Audas" mājas spēlēs būs par maksu

 

Šogad biļete pie ieejas vārtiem maksās 2 eiro, bet jaunieviesums būs Facebook biļete, kuru jūs varat "iegūt", mūsu kluba Facebook lapā atzīmējot, ka apmeklēsiet konkrēto spēli. Šajā gadījumā jūs tiksiet iekļauts spēles apmeklētāju sarakstā, un pie ieejas nosaucot savu vārdu un uzvārdu, būs jāmaksā puscena jeb 1 eiro.

 

Tāpat neiztrūkstoša šīs sezonas sastāvdaļa būs "Audas" mājas spēļu abonementi, kuri ļaus to īpašniekiem apmeklēt visas "Audas" mājas spēles līdz gada beigām bez maksas. Abonements attiecas gan uz komanda.lv 1.līgas čempionātu, gan uz Latvijas kausa izcīņu futbolā. Atgādinām, ka, izmantojot abonementu, tā īpašnieks stadionā var ievest vēl vienu personu.

 

No ieejas maksas atbrīvoti ir bērni līdz 16 gadu vecumam, pensionāri, invalīdi, kā arī kluba ielūgumu īpašnieki. Ņemiet vēra, ka, ja ietilpstat kādā no pirmajām trim kategorijām, pie ieejas jums var lūgt uzrādīt dokumentu, kas apstiprina piederību konkrētajai grupai.

 

Un tagad pie patīkamā. Katra nopirktā biļete un sezonas abonements piedalās lielajā izlozē, kas notiks 2016.gada 22.oktobrī Audas stadionā, Ķekavā. Galvenā balva - planšetdators.

 

Pilni izlozes noteikumi pieejami šeit!


Pieteikšanās Facebook biļetēm uz "Audas" un "JDFS Alberts" spēli jau ir sākusies, piesakies savai 1 eiro biļetei šeit!

 

Futbola klubs "Auda" vēl baudīt īstus futbola svētkus un patīkamu skatīšanos. Nāc uz futbolu, ņem līdzi ģimeni un draugus. Tiekamies stadionā!