SEKO MUMS

Izcīnām pirmo uzvaru!

 

 

11.04. Sestdien, 9.aprīlī, futbola kluba "Auda" meistarkomanda izcīnīja pirmo uzvaru 2016.gada komanda.lv Pirmās līgas čempionātā, savu līdzjutēju priekšā ar 2:1 (0:0) pārspējot "JDFS Alberts" komandu no Rīgas. Pēc diezgan blāva snieguma spēles pirmajā puslaikā, zaļi-melnie otrajā spēles nogrieznī spēja gūt divus vārtus un noturēt nervozu uzvaru, savā kontā ieskaitot pirmos trīs punktus šajā sezonā. Ar vārtu guvumiem "Audas" labā izcēlās japānis Keisuke Hošino un nigēriešu uzbrucējs Ismails Musa.

 

 

Pirmajā puslaikā pārsvars piederēja "JDFS Alberts" komandai un mūsu komandas vārtsargam Mārtiņam Miezītim darba netrūka, taču viesi savus momentus neprata izmantot un pirmais puslaiks noslēdzās bez vārtu guvumiem - 0:0. Otro puslaiku zaļi-melnie uzsāka krietni aktīvāk - divas reizes ar "JDFS Alberts" vārtsargu Kristeru Putniņu nonāca Ismails Musa, taču abus dueļus uzvarēja vārtsargs ar Virslīgas pieredzi. Spēles 59.minūtē mūsu komandas spiediens beidzot rezultējās šīs sezonas pirmajā vārtu guvumā, kad precīzs bija Keisuke Hošino.

 

 

70.minūtē, pēc "Audas" spēlētāju nesaprašanās aizsardzībā, "Alberts" rezultātu izlīdzināja un viss sākās no jauna. Par spēles varoni spēles pēdējās desmit minūtēs kļuva "Audas" uzbrucējs Ismails Musa, kurš pēc lieliskas Elvja Smiltnieka piespēles beidzot bija precīzs, panākot 2:1 zaļi-melno labā un dodot mūsu komandai pirmos trīs punktus turnīra tabulā.

 

Komandas kapteiņa Riharda Gorkša komentārs pēc spēles:

 

Savos iespaidos par aizvadīto spēli dalījās komandas kapteinis - Rihards Gorkšs.

 

 

LFF Prezidenta amata kandidāta Krišjāņa Kļaviņa komentārs:

 

Šo spēli klātienē apmeklēja arī LFF Prezidenta amata kandidāts Krišjānis Kļaviņš, kurš pastāstīja savu redzējumu par spēli, kā arī skāra arī aktualitātes, kas saistās ar gaidāmajām LFF Prezidenta vēlēšanām.