SEKO MUMS

Turpinām pret Preiļiem.

 

 

13.04. Šajā nedēļas nogalē, 16.aprīlī, futbola kluba "Auda" meistarkomanda aizvadīs savu otro mājas spēli 2016.gada komanda.lv Pirmās līgas čempionātā, turnīra 3.kārtā Ķekavā uzņemot "Preiļu BJSS" komandu. Spēles sākums plkst. 16:00.

 

Mūsu komanda šo sezonu iesākusi ar 0:4 zaudējumu "SK Babīte" komandai, bet aizvdītajā nedēļas nogalē zaļi-melnie savu līdzjutēju priekšā ar 2:1 spēja uzveikt "JDFS Alberts" no Rīgas. Savukārt preilēnieši abās spēlēs piedzīvojuši zaudējumus, vispirms sezonas atklāšanas kārtā "Preiļi" ar 1:3 atzina "RTU FC" pārākumu, bet otrajā kārtā 1:4 zaudējums pret jau iepriekš minēto "Babīti".

 

Aizvadītajā sezonā Preiļos zaļi-melnie izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 6:2, bet Ķekavā tika fiksēts nervozs bezvārtu neizšķirts - 0:0. Jāmin, ka pagājušo sezonu "Preiļu BJSS" noslēdza pēdējā vietā, taču komandas galvenais treneris Imants Babris pēc spēles ar "RTU" intervijā Sportacentrs.com apņēmīgi uzstāj, ka viņa vadītā komanda šogad pēdējā noteikti nepalikšot.

 

Pagājušajā nedēļā, mūsprāt, mums visiem kopā izdevās radīt lielisku atmosfēru stadionā, tādēļ arī šajā nedēļas nogalē aicinām uz Ķekavu, lai klātienē noraudzītos spēli starp "Auda" un "Preiļu BJSS" komandām. Atgādinām, ka šogad esam ieviesuši Facebook biļeti, kuru jūs varat "iegūt", mūsu kluba Facebook lapā atzīmējot, ka apmeklēsiet konkrēto spēli. Šajā gadījumā jūs tiksiet iekļauts spēles apmeklētāju sarakstā, un pie ieejas nosaucot savu vārdu un uzvārdu, būs jāmaksā puscena jeb 1 eiro. Sīkāk par ieejas kārtību "Audas" stadionā, Ķekavā, meklējiet sadaļā "Atbalstītājiem".


Savai Facebook biļetei uz spēli piesakies šeit!