SEKO MUMS

Minimāla uzvara pār "Preilu BJSS"

 

18.04. Lērums neizmantotu momentu un minimāla uzvara - tā īsumā varētu raksturot aizvadītajā sestienā notikušo komanda.lv Pirmās līgas 3.kārtas spēli, kurā "Auda" ar 1:0 (0:0) pārspēja "Preiļu BJSS" komandu. Vienīgos vārtus zaļi-melno labā, spēles 46.minūtē, guva japānis Keisuke Hošino.

 

Līdzīgi kā iepriekšējā spēlē pret "JDFS Alberts", zaļi-melnie šo spēli uzsāka visai blāvi, pēc pāris asiem un patiešām bīstamiem momentiem, pirmā puslaika gaitā iniciatīvu atdodot viesiem no Preiļiem. Vienā no epizodēm viesi pat norībināja Mārtiņa Miezīša sargāto vārtu pārliktni.

 

Otro puslaiku mūsu komanda sāka daudz apņēmīgāk, panākot 1:0 jau puslaika 1.minūtē. Precizs jau otro spēli pēc kartas bija Keisuke Hošino. Otrajā puslaikā "Audai" bija lērums vārtu gūšanas momentu, taču neviens no tiem netika realizēts. Dažbrīd bumba neatrada ceļu vārtos pat visneiedomājamākajās situācijās.


Zaļi-melno pārsvaru nemazināja pat Uģa Monceviča nopelnītais noraidījums, un beigu beigās mūsu komandai laimīgi izcīnīti 3 punkti mazākumā un 6.vieta pēc pirmajām trim Pirmās līgas kārtām.