SEKO MUMS

Sākam mājas spēļu maratonu!

 

 

29.04. Sestdien, 30.aprīlī, futbola klubs "Auda", ar 5.kārtas spēli pret futbola klubu Ogre, uzsāks savu piecu mājas spēļu maratonu. No 30.aprīļa līdz 21.maijam zaļi-melnie piecas sestdienas pēc kārtas aizvadīs piecas Komanda.lv Pirmās līgas čempionāta mājas spēles. 


Aizvadītajā nedēļā "Auda" viesojās Olainē, vietējā pilsētas stadionā, kur tikās ar runātīgā Viktora Ņesterenko trenēto "AFA Olaine/Supernova" komandu, kuras sastāvu pēc uzvārdiem varētu dēvēt par vienu no meistarīgākajiem čempionātā. Lai nu kā futbolu nespēlē uzvārdi, bet gan komandas, un šajā jomā svētdien pārāki izrādījās zaļi-melnie, izcīnot uzvaru ar 2:1 (2:0). Vārtus mūsu komandas labā guva japāņi - Keisuke Hošino, kuram šie jau bija trešie vārti šosezon, un Takeši Okamoto.

 

2015.gada sezonā mūsu komandai "Ogre" bija neparocīgs pretinieks, jo abās spēlēs tika izlaista uzvara un abas komandas punktus dalīja uz pusēm - 2:2 un 1:1. Pagaidām "Ogre" trīs spēlēs punktus nav izcīnījusi, taču aculiecinieki ļoti atzinīgi novērtē komandas sniegumu un cīņas sparu. Čempionāta līdervienībām Babītei un Skonto uzvaras nenāca viegli.

 

Šī jau būs trešā futbola kluba "Auda" mājas spēle, kuru varēs apmeklēt ar Facebook biļetēm. Facebook biļeti var "iegūt", mūsu kluba Facebook lapā atzīmējot, ka apmeklēsiet konkrēto spēli. Piesakoties biļetei, jūs tiksiet iekļauts spēles apmeklētāju sarakstā, un pie ieejas nosaucot savu vārdu un uzvārdu, būs jāmaksā puscena jeb 1 eiro. Sīkāk par ieejas kārtību "Audas" stadionā, Ķekavā, meklējiet sadaļā "Atbalstītājiem".


Savai Facebook biļetei uz spēli piesakies šeit!