SEKO MUMS

Ir pienākusi "Smiltenes/BJSS" kārta.

 

03.05. Trešdien Komanda.lv Pirmās līgas čempionāta 6.kārtas ietvaros "Auda" savā stadionā, Ķekavā, uzņems "Smiltene/BJSS" komandu. Spēles sākums plkst. 14.00.

 

Neierasti, bet šoreiz futbola kluba "Auda" meistarkomanda ar saviem līdzjutējiem tiksies trešdienā, kad 4.maija svētkos aizvadīs Komanda.lv Pirmās līgas 6.kārtas spēli pret Smiltene/BJSS komandu. Atgādinām, ka mūsu komandai no 30.aprīļa līdz 21.maijam paredzēts īsts mājas spēļu maratons, kad kopumā zaļi-melnie aizvadīs piecas mājas spēles pēc kārtas.

 

Aizvadītajā kārtā ar 3:0 (0:0) "Audai" izdevās pārspēt "Ogri". Lai gan pēc rezultāta varētu šķist, ka viss nāca viegli, tā nemaz nebija. Rezultātu mūsu komandai izdevās atklāt tikai spēles pēdējā trešdaļā (spēles 76.minūtē), bet pirms tam mūsu komanda nespēja izmantot veselu jūru ar vārtu gūšanas momentiem.

 

Ja neskaita čempionāta pirmo kārtu, smiltenieši aizvadītajās kārtās ir spēlējuši visai solīdi un spējuši atņemt punktus spēcīgajām Skonto FC (2:2) un RTU FC (1:1). Iepriekšējā kārtā smilteniešiem gan zaudējums 0:2 pret SK Babīte komandu. Komandai četrās spēlēs izdevies iekrāt divus punktus.

 

2015.gada sezonā abās spēlēs pārāki izrādijās "Audas" futbolisti, uzvarot Smiltenē ar 3:1, bet Ķekavā ar 4:1.


Tāpāt kā iepriekšējās "Audas" mājas spēlēs, arī šajā spēlē darbosies Facebook biļete.Facebook biļeti var "iegūt", mūsu kluba Facebook lapā atzīmējot, ka apmeklēsiet konkrēto spēli. Piesakoties biļetei, jūs tiksiet iekļauts spēles apmeklētāju sarakstā, un pie ieejas nosaucot savu vārdu un uzvārdu, būs jāmaksā puscena jeb 1 eiro. Sīkāk par ieejas kārtību "Audas" stadionā, Ķekavā, meklējiet sadaļā "Atbalstītājiem". Pieteikšanās Facebook biļetēm uz šo spēli jau ir sākusies, un biļetei, kas maksā 1 eiro, var pieteikties šeit! 


Nāc uz "Audas" mājas spēlēm un saņem 20% atlaidi ekspresrestorānā Ņamma!


Spēles dienā, uzrādot derīgu spēles biļeti, saņem 20% atlaidi visiem ēdieniem Ķekavas ekspresrestorānā Nammalv. Akcija attiecas tikai uz ēdieniem. Ekspresrestorāns Ņamma atrodas T/c Liiba 1.stāvā, Rīgas ielā 22 A, Ķekavā.


Visas mājas spēļu biļetes piedalās lielajā izlozē.


Katra nopirktā biļete un abonements piedalās izlozē, kurā galvenā balva ir planšetdators. Sīkāka informācija sadaļā "Atbalstītājiem".


Futbola kluba "Auda" mājas spēļu maratons maijā:


04/05 14.00 "Smiltene/BJSS"

07/05 14.00 "Tukums-2000"

14/05 14.00 "Staiceles Bebri"

21/05 14.00 "Jēkabils/JSC"