SEKO MUMS

"AUDA" - "RTU" spēle notiks svētdien!

 

22.07. Nelielas izmaiņas skārušas Komanda.lv 1.līgas kalendāru. Spēle starp "Auda" un "RTU FC" komandām notiks 23.jūlijā, nevis 24.jūlijā, kā tas bija paredzēts. Spēles sākuma laiks un vieta gan paliek nemainīga - plkst. 14.00, Ķekavā, "Audas" stadionā.

 

Pēc piedzīvotā zaudējuma ar 4:2 (1:0) Tukumā vietējai "Tukums 2000/TSS" komandai, mūsu komandai 2016./2017.gada Latvijas kauss ir noslēdzies. 

 

Laiks atgriezties pie galvenā turnīra mūsu komandai - Komanda.lv 1.līgas čempionāta, kurā atlikusi vēl pēdējā 1.riņķa spēle. Tajā mūsu komanda "ieskriesies" 2.riņķim ar 15.kārtas spēli pret 1.līgas debitantiem "RTU FC" komandu.

 

Pēdējo spēli mūsu komanda 1.līgas čempionātā aizvadīja 18.jūnijā, kad Skonto stadionā tika piedzīvots sāpigs zaudējums ar 3:2 (1:1) pret Latvijas titulētāko futbola klubu - "Skonto FC". Pēc šīs spēles bija mūsu komandas kārta izlaist vienu kārtu (Salaspils komanda atteica dalību no čempionāta), bet pēc tam trīs nedēļas pēc kārtas 1.līgas klubiem bija paredzēta dalība 2016./17.gada Latvijas kausa izcīņā. Vispirms 2.posma 1.kārtā tika pārspēta Kurzemes reģiona 2.līgas komanda "FK Nīca", bet pēc tam jau pieminētais zaudējums tukumniekiem.

 

Vēl senāk mūsu komanda ir aizvadījusi spēli savā stadionā Ķekavā. Precīzāk - 21.maijā tika piedzīvots zaudējums pret Jēkabpils/JSC komandu ar minimālu 0:1 (0:1).

 

Kas attiecas uz mūsu nākamo pretinieku "RTU FC". Komanda 1.līgas čempionātā piedalās pirmo reizi, komandas sastāvu pārsvarā veido JFC Skonto sistēmas audzēkņi, kuriem talkā nāk pāris pieredzējuši spēlētāji. Zināmākais no viņiem ir bijušais Latvijas izlases spēlētājs, 2004.gada Eiropas čempionāta dalībnieks Igors Korobļovs. "RTU FC" šo sezonu iesāka pavisam neslikti, ilgu laiku gozējoties čempionāta labāko komandu pieciniekā (visos tika pārspēta pat "Valmiera Glass FK" komanda), taču pēdējā laikā komandai tik labi vairs neveicas, un tā ierindojas tabulas 8.ailītē, pavisam nedaudz (par diviem punktiem) atpaliekot no mūsu komandas (pašlaik 6.vieta tabulā).

 

Aicinām līdzjutējus atbalstit zaļi melnos klātienē!

 

Kā jau ierasts, ieeja "Audas" mājas spēlēs notiek ar sezonas abonementiem un ieejas biļetēm. Ja vēl neesi sezonas abonementa īpašnieks, iegādājies to stadionā uz vietas vai piesakies ieejas biļetei par puscenu (1 €) šeit! Visi iegādātie sezonas abonementi un ieejas biļetes piedalās loterijā, kurā sezonas noslēgumā varēs laimēt planšetdatoru, sīkāka informācija šeit! Savukārt spēles dienā ar "Audas" mājas spēļu ieejas biļeti vai sezonas abonementu baudi jebkuru ēdienu ekspresrestorānā "Ņamma" (tikai Ķekavā) ar 20% atlaidi. Nāc uz stadionu un ņem līdzi arī savus draugus un ģimeni!