SEKO MUMS

Visi rīt uz Audas stadionu!

 

29.07. Rīt, 30.jūlijā, ar mājas spēli pret turnīra līderiem "SK Babīte", Komanda.lv 1.līgas otro apli sāks futbola kluba "Auda" meistarkomanda. Tā kā šī spēle ir Ķekavas novada sporta spēļu sastāvdaļa, izņēmuma kārtā ieeja šajā spēlē būs bez maksas. Spēles sākums plkst. 14.00.

 

Komanda.lv 1.līgas 1.apli mūsu komandai ir izdevies noslēgt uz pozitīvas nots, pirmā apļa pēdējā spēlē, pateicoties Takeši Okamoto "hat-trick" ar 3:1 (2:1) tika pārspēta RTU FC komanda.

 

Savukārt rīt mūsu komandu gaida nopietnāks pārbaudījums. Tikšanās ar turnīra līdervienību - "SK Babīte", kas atrodas turnīra galvgalī ar 14 spēlēs izcīnītiem 42 punktiem. Jā, jūs sapratāt pareizi, mūsu komandas nākamais pretinieks šajā čempionātā nav zaudējis ne punkta. Turklāt komandu vasaras transfēra logā papildinājuši vairāki 1.līgas līmenim labi spēlētāji - Maksims Vasiļjevs un Aleksejs Rosoha no Virslīgas "Rīgas Futbola skolas", bijušais "Ventspils" un Latvijas jaunatnes izlašu spēlētājs Deniss Tarasovs, kurš izcietis gada diskvalifikāciju par iesaistīšanos rezultātu sarunāšanā, tāpat komandai pievienojies no "AFA Olaine/Supernova" atbrīvotais uzbrucējs Viktors Kurma un no "Ventspils" "mājās atgriezies" arī slaidais serbu aizsargs Nenads Vasičs.

 

Iepriekšējo reizi "Auda" un "Babīte" tikās turnīra atklāšanas spēlē 4.aprīlī Babītē, kad mājinieki diezgan viegli tika galā ar mūsu mazākumā spēlējošo komandu, uzvarot ar 4:0 (3:0). Esam pārliecināti, ka mūsu komanda vēlēsies reabilitēties par piedzīvoto zaudējumu, tāpēc aicinām ikvienu futbola kluba "Auda" līdzjutēju un visus Ķekavas novada iedzīvotājus šajā sestdienā būt kopā ar mums. Kopā mēs to izdarīsim!


Tiekamies stadionā!