SEKO MUMS

Ričards Grauze - jēkabpilietis no Daugavpils.

Grauze


02.08. Jēkabpilietis no Daugavpils pārcēlās uz Rīgu, lai pievienotos ķekavniekiem. Tā īsumā varētu raksturot futbola kluba "Auda" šīs vasaras papildinājuma - uzbrūkošā pussarga Ričarda Grauzes - dzīvesstāstu. Tomēr nolēmām aprunāties ar Ričardu, lai viņš sniegtu komentāru par sevi pats.

 

Transfēru periodā zaļi-melnajiem pievienojies pussargs – Ričards Grauze. Iepriekš Ričards pārstāvēja Virslīgas komandas “FC Daugava” (Daugavpils) un “BFC Daugavpils”, lielākoties spēlējot šo komandu otrajos sastāvos.

 

Spēlētāja komentārs par pievienošanos futbola klubam “Auda”: “Esmu jēkabpilietis. Bērnībā pagalmā futbolu spēlēju kopā ar tagadējo izlases spēlētāju Denisu Rakelu, kā arī ar komandas pirmo vārtsargu Mārtiņu Miezīti. Pēc pamatskolas beigšanas pievienojos “BFC Daugava” (tagad “BFC Daugavpils”), vēlāk pārgāju uz citu pilsētas komandu “FC Daugava”, kura, kā zināms, vairs neeksistē.

 

Pirms pagājušās sezonas no “FC Daugava” atgriezos “BFC Daugavpils” komandā, tomēr tā arī ar treneriem nespējām rast kopīgu valodu. Mans draugs, kurš daudziem virtuālajā vidē pazīstams ar niku Zelta Sietiņš, man jau pērn ieteica braukt uz “Audu”. Viņš teica, ka te ir laba komanda un treneris. Mazliet nobijos un cerēju, ka Daugavpilī vēl viss sanāks, tomēr tagad saprotu, ka kļūdījos. Domstarpību dēļ tagad kādus četrus mēnešus neesmu spēlējis. Vienubrīd pat bija šaubas, vai turpināt spēlēt futbolu, bet draugi un ģimene man deva spēku turpināt.

 

Nesen pārcēlos uz Rīgu un iestājos Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā. Sapratu, ka bija pienācis mans laiks spēlēt “Audā” un citus variantus nemeklēju.

 

Varu godīgi pateikt, ka tagad esmu sliktā formā un neesmu gatavs lielam spēles laikam, bet es tagad smagi strādāju, lai pēc iespējas ātrāk atgūtu labāko formu. Man patīk spēlēt zem uzbrucējiem un daudz kontrolēt bumbu. Zaļi-melno līdzjutējiem es varu apsolīt, ka tad, kad būšu laukumā, pretinieku aizsargiem darba pietiks. Esmu laimīgs, ka esmu šeit. “Audā” ir labi spēlētāji, labs treneris, šai komandai ir potenciāls spēlēt Virslīgā.

 

Materiālu sagatavoja: Edgars Bērziņš