SEKO MUMS

Laiks vēl vienai izšķirošai cīņai!

 

 

14.10. Sestdien, 15. oktobrī, Komanda.lv Pirmās līgas 27.kārtas ietvaros futbola klubs "Auda" savā mājas stadionā Ķekavā uzņems spēcīgo "Rēzeknes FA/BJSS". "Auda" šobrīd ieņem turnīra tabulas bronzas ailīti, rēzekniešus šobrīd no zaļi-melnajiem šķir vien 3 punkti, turklāt rītdienas viesu komandai rezervē ir viena spēle. Spēles sākums plkst. 15.00.


Pēc vienas nedēļas pauzes (vienu kārtu mūsu komanda izlaida, jo "JFK Saldus" komanda tika izslēgta no čempionāta) mūsu komanda atgriežas uz zaļā zālāja, un ar katru spēli likme kļūst augstāka, savukārt pretinieks vēl spēcīgāks.


Sestdien, 15. oktobrī, futbola klubs "Auda" Ķekavā uzņems "Rēzeknes FA/BJSS" komandu, kura visas sezonas garumā gozējusies Komanda.lv Pirmās līgas tabulas otrajā ailītē, taču pēdējā laikā nav spējusi rādīt pārliecinošu sniegumu un rēzeknieši ir atkrituši uz 4.vietu. Ja par zaudējumu 25.kārtā "RTU FC" ir daudz jautājumu, tad aizvadītajā nedēļas nogalē "Rēzeknes FA/BJSS" aizvadīja visai nesliktu spēli pret 1.vietu nodrošinājušo "SK Babīti". Rēzeknieši atradās vairākumā visu spēles otro nogriezni un pašā spēles izskaņā pat ieguva tiesības izpildīt 11 metru soda sitienu, kuru varonīgi atvairīja Babītes vārtsargs, un var teikt, ka jau nākamajā pretuzbrukumā "Babīte" izrāva uzvaru ar 1:2.


Jāpiemin vēl, ka "Rēzeknes FA/BJSS" kā pēdējie no Pirmās līgas komandām izstājās no 2016./2017.gada Latvijas kausa izcīņas, jo vēl nesen, 25. Septembrī, savā mājas stadionā rēzeknieši atzina "FK Ventspils" pārākumu ar 0:2. Tas nozīmē, ka "Rēzeknes FA/BJSS" nav spējusi izcīnīt uzvaru pēdējās trīs spēlēs, un pēdējo uzvaru rēzeknieši svinēja 17. septembrī Rīgā pret "Skonto FC". Tas nozīmē, ka mūsu nākamie pretinieki ir izsalkuši pēc uzvaras un sestdien darīs visu, lai pietuvotos mūsu komandai, kura šobrīd ieņem bronzas vietu.

 

Kas attiecas uz zaļi-melnajiem, komanda rezultātu ziņā rāda visai solīdu sniegumu, un ir kopš 20. augusta, kad tika piedzīvots zaudējums pret "Olaine/Super Nova", ir izcīnītas sešas uzvaras pēc kārtas (septiņas, ja ņemam vērā tehnisko uzvaru pār "JFK Saldus"). Uz uzvaru takas "Auda" lūkos palikt arī šosestdien, dodoties cīņā pret "Rēzeknes FA/BJSS".

 

Šosezon abas komandas jau vienreiz tikās Rēzeknē, kur mūsu komanda, spēlējot mazākumā vairāk nekā pusi no spēles, spēja atspēlēties no 0:2 un kompensācijas laikā panākt 2:2.

 

Kad mūsu komandai līdz čempionāta beigām atlikušas vien trīs kārtas (rēzekniešiem ir vēl spēle rezervē), abas komandas saglabā tiesības pacīnīties par Komanda.lv Pirmās līgas 2.vietu, kas dod iespēju piedalīties pārspēlēs par vietu Synottip Virslīgā.

 

Spēli apkalpos galvenais tiesnesis Jevgēņijs Vasjukovs, viņam asistēs Arnis Lemkins un Mārtiņš Svipsts, kā arī ceturtais tiesnesis Sergejs Vasjukovs. Spēles inspektors - Boriss Adjutovs.

 

Visi futbola kluba "Auda" un futbola cienītāji ir laipni aicināti 15. oktobrī uz Ķekavu, apmeklēt futbola kluba "Auda" stadionu, lai noraudzītos klātienē aizraujošo cīņu starp "Audas" un "Rēzeknes FA/BJSS" komandām. Ņem līdzi ģimeni un draugus, jo Tavs atbalsts mūsu komandai būs ļoti nepieciešams cīņā par Komanda.lv Pirmās līgas godalgām.

 

Ja tev vēl nav "Audas" sezonas abonements, piesakies Facebook biļetei spēles apmeklējumam par puscenu šeit!

 

Atgādinām, ka visi iegādātie sezonas abonementi un mājas spēļu biļetes piedalās izlozē, kurā sezonas noslēdzošajā spēlē tiks izlozēts planšetdatorsSavukārt spēles dienā, uzrādot derīgu "Audas" mājas spēles biļeti, saņem 20% atlaidi visiem ēdieniem Ķekavas ekspresrestorānā "Ņamma" (t/c Liiba, Rīgas ielā 22).