SEKO MUMS

Sestdien pēdējā mājas spēlē uzņemsim Skonto.

 

21.10. 22. oktobrī ar 5 mačiem iesāksies Komanda.lv Pirmās līgas 28.kārta. Šīs kārtas ietvaros futbola klubs "Auda" savā stadionā Ķekavā uzņems Latvijas titulētāko futbola klubu - Rīgas "Skotno". Spēles sākums plkst. 14.00. Šī būs pēdējā futbola kluba "Auda" mājas spēle 2016.gada sezonā.

 

Pašlaik mūsu komanda ir galvenie"AFA Olaine/SK Super Nova" konkurenti cīņa par Komanda.lv Pirmās līgas 2.vietu. Abām komandām šosezon jāaizvada vēl pa divās spēlēm, taču olainieši šajā kārta laukumā nedosies, kas nozīmē, ka zaļi-melnajiem vismaz līdz nākamajai kārtai ir iespēja pagozēties turnīra tabulas 2.vietā.

 

"Auda" kopš 20. augusta savā rēķinā rakstījusi vienīgi uzvaras, iekrājot vērā ņemamu 8 spēļu uzvaru sēriju, pēdējās divās spēlēs uzvarot tiešos konkurentus no Valmieras un Rēzeknes. Turpretī "Skonto" komandas situācija ir nedaudz sarežģītāka, komandai ir atņemti 8 punkti par neizpildītām finansiālajām saistībām, kā rezultātā komanda ir atkritusi uz mānīgo turnīra tabulas 8.vietu. "Skonto" pēdējos piecos mačos iekrājuši vien 3 punktus, taču pēdējā kārtā biju tuvu tam, lai ieskaitītu savā kontā vēl 1 punktu, jo pamatīgi tika pabojāti nervi 2016.gada Pirmās līgas čempioniem "SK Babīte" - spēles gala rezultāts 4:3, par labu čempioniem.

 

Pirmo reizi šajā sezonā abas komandas tikās Skonto stadionā, kur pārāki izrādījās rīdzinieki ar 3:2 (1:1). Vispirms mūsu komandu vadībā izvirzīja Takeši Okamoto, bet pašā pirmā puslaika izskaņā, tika noraidīts mūsu komandas vārtsargs Mārtiņš Miezītis un ar 11 metru soda sitienu mājinieki rezultātu izlīdzīnāja. Otrajā puslaikā "Skonto", spēlējot vairākumā, pamanījās iegūt divu vārdu handikapu un pat nerealizēt pendeli. Mūsu komandas aizsarga Edgara Fjodorova vārti spēles kompensācijas laikā uzstādīja spēles gala rezultātu - 3:2.

 

Šo spēli apkalpos galvenais tiesnesis Andris Utināns, viņam asistēs Sergejs Lupanovs un Mārtiņš Svipsts, kā arī ceturtais tiesnesis Sergejs Vasjukovs. Spēles inspektors - Vladimirs Direktorenko.

 

22. oktobra spēle pret "Skonto FC" būs "Audas" pēdējā mājas spēle šajā sezonā, tas nozīmē, ka netikai šī ir pēdējā reize, kad redzam daļu no saviem līdzjutējiem, kā arī to, ka pienācis laiks sezonas biļešu un abonementu lielajai izlozei, kurā varēs laimēt planšetdatoru. Atgādinām, ka izlozē piedalās visi iegādātie "Audas" sezonas abonementi un ieejas biļetes. Sīkāk par izlozi un tās noteikumiem šeit!


Tāpat svarīgi ir vēl vienu reizi atgādināt to, ka mūsu komanda šosezon reāli cīnās par Pirmās līgas godalgām, tāpēc aicinām visus atbalstīt mūsu komandu klātienē. Izcīnīsim šo uzvaru kopā! Piesakies Facebook biļetei un apmeklē "Audas" mājas spēli tikai par 1 eiro!


Skats vēsturē


No 2002. līdz 2004.gadam "Auda" un "Skonto" regulāri tikās Latvijas Futbola Virslīgas ietvaros. Lieki piebilst, ka visās savstarpējās tikšanās reizēs, uzvarēja Latvijas futbola flamnais - "Skonto".


Latvijas futbola izlases kapteinis Kaspars Gorkšs sedz Latvijas futbola leģendu Māri Verpakovski.


Otrā rinda (no kreisās): Aleksandrs Gaļašs, Kaspars Gorkšs, Artūrs Bogdanovs, Jānis Skribis, Magne Varvik. Pirmā rinda (no kreisās): Andrejs Arājs, Pāvels Korčagins, Jurijs Idionovs, Aleksandrs Usovs, Rolandas Vaineikis, Ivars Gailis.


Bijušais Latvijas izlases uzbrucējs un pašreizējais "SK Babīte" galvenais treneris Mihails Miholaps cīņā ar Kasparu Gorkšu.

 

Jurijs Idionovs cīņā ar skontieti Zurabu Mentešašvili.

 

auda-skonto-5

Vērīgākie pamanīs, ka fonā redzams pašreizējais "Skonto" galvenais treneris - Viktors Morozs.