SEKO MUMS

Visi uz sezonas pēdējo spēli!

 sudrabs

 

03.11. Jā, šogad mums būs Komanda.lv Pirmās līgas medaļas! Kādas? Tas noskaidrosies šo sestdien, kad tiks aizvadīta Komanda.lv Pirmās līgas čempionāta pēdējās, 30.kārtas spēles. Pēdējā cīņā 2016.gada sezonā zaļi-melnie RTU stadionā, Rīgā, tiksies ar "RTU FC", spēles sākums plkst. 14.00.

 

Iepriekšējā nedēļā bija "Audas" kārta izlaist čempionāta spēļu kārtu, un, pateicoties "Valmiera Glass FK/BSS" zaudējumam Smiltenē, tajā tika nodrošinātas vismaz Pirmās līgas bronzas medaļas. Šīs mūsu komandai ir pirmās medaļas pēc 9 gadu pārtraukuma - pēdējo reizi zaļi-melno meistarkomanda kaklā kāra bronzas medaļas 2007.gadā, kad "Auda" Traffic Pirmajā līgā palika aiz Ventspils "Vindavas" un Rēzeknes "Blāzmas".

 

Pēdējā kārtā mūsu komanda dodas ar viena punkta defīcītu attiecībā pret "AFA Olaine/SK Super Nova". Lai iegūtu kārotās sudraba medaļas, mūsu komandai vispirms jāuzvar sezonas pēdējā spēlē "RTU" un jācer, ka olainieši nespēs uzvarēt Rīgas "Skonto". Tātad pēdējā kārtā mūsu komandai būs nepieciešams ne tikai labs sniegums, bet arī veiksme un tieši Tavs atbalsts, tāpēc 5.novembrī tiekamies Rīgā, RTU stadionā, Daugavgrīvas ielā 56. Izcīnīsim medaļas kopā!


Pirmajā rīņķi "Auda" un "RTU" komandas tikās Ķekavā, kad pārliecinošu uzvaru ar 3:1 (2:1) izcīnija mūsu komanda. Pirmā apļa spēlē ar hat-trick jeb trim gūtiem izcēlās "Audas" japāņu uzbrucējs Takeši Okamoto.

 

Sestdienas spēli apkalpos sekojoša tiesnešu brigāda - galvenais tiesnesis Dmitrijs Naļivaiko, viņam asistēs Ruslans Botošs, Deniss Ševčenko un ceturtais tiesnesis Raitis Zamurs. Spēles inspektors - Kiazo Leladze.

 

Tiekamies sezonas pēdējā mājas spēlē!