SEKO MUMS

Piesakies pārbaudēm un kļūsti par daļu no "Audas"

 

 

29.11. Vakar, 28. novembrī, sākās pieteikšanās futbola kluba "Auda" rīkotajai spēlētāju atlasei - "Divu spēļu summā". Paredzēts, ka reģistrācijas periods norisināsies līdz 2017. gada 8. janvārim un jau nedēļu vēlāk, sākot no 9. janvāra, visi reģistrējušies spēlēt gribētāji tiks aicināti uz futbola kluba "Auda" treniņu, lai apliecinātu savu meistarību un iekļūtu kluba Pirmās līgas komandā.

 

KAS IR ATLASE "DIVU SPĒĻU SUMMĀ"?

 

 

Vispirms jāsāk ar to, ka nosaukums "Divu spēļu summā" ir radies komandas spēlētāju vidū, kā kluba iekšējais joks, taču tas tīri labi atspoguļo galveno atlases domu, ka spēlētājam jāpārvar pāris kārtas, nesot sev līdzi "uzkrātos kredītpunktus". Savukārt, atbildot uz pašu galveno jautājumu, "Divu spēļu summā" ir futbola kluba "Auda" rīkota spēlētāju atlase, kuru klubs 2017. gadā rīkos jau ceturto reizi. Ar "Divu spēļu" summā atlašu palīdzību jebkurš spēlēt gribētājs un futbola entuziasts var izmēģināt savu laimi un, iespējams, iekļūt zaļi-melno galvenajā komandā. Neskatoties uz iepriekšējo pieredzi, iespēja pierādīt sevi tiek dota visiem - gan spēlētājiem, kas pirms tam futbolu nav spēlējuši futbola līgas kontekstā, gan spēlētājiem, kas kaklā kāruši pat Pirmās līgas godalgas.

 

KĀDĒĻ ŠĪ ATLASE TIEK ORGANIZĒTA?

 

Pirmkārt, tā jau ir kļuvusi par neatņemamu futbola kluba "Auda" pirmssezonas tradīciju, ar kuras palīdzību var atrast lieliskus futbola talantus vai cilvēkus, kas vienkārši mīl futbolu. Otrkārt, futbola klubs "Auda" pirms sezonas, meklējot papildinājumus, nevar atrast visus talantīgos un vēlamos futbolistus. "Divu spēļu summā" ir lielisks veids, kā atvest vēl neiepazītus futbolistus pie mums - tos, kuri grib paši. Treškārt, šis ir lielisks veids, kā novērst "klaiņojošo" futbolistu uzrašanos pirmssezonas vidū ar telefona zvanu "Vai varat dot iespēju?". Ja nokavēji šo vilcienu, gaidi nākamo - pēc gada.

 

ATLAŠU VĒSTURE

 

Pirmo reizi atlases notika 2014. gadā, kad "Divu spēļu summā" pulcēja rekordlielu futbolistu skaitu - vairāk nekā 50 spēlētgribētāju. Toreiz "Audas" galvenajā komandā iekļuva gulbenietis Andis Maks un Svajunas Foks no Bauskas, taču neviens no viņiem komandā, diemžēl, vairs nav. 2015. gadā atlase tik brangu dalībnieku pulku vairs nesavāca, taču rezultāti joprojām nebija slikti, un Jurģa Kalna trenētajai komandai pievienojās rēzeknietis Ritvars Linužs un ķekavietis Elvis Smiltnieks, kurš joprojām priecē futbola kluba "Auda" līdzjutējus.

 

Pirms 2016. gada sezonas atlases kvantitatīvi kļuva nemainīgas, taču kvalitātes ziņā tās bija iespaidīgākās no visām, kā rezultātā komandai pievienojās brazīliešu vārtsargs Felipe Leme, talantīgais Kūldīgas futbola audzēknis Uģis Moncevičs un valmierietis, vairāku Pirmās līgas medaļu īpašnieks - Artūrs Bankavs.

 

 

 

KAS TIKS VĒRTĒTS?


"Divu spēļu summā" svarīgas ir ne tikai tavas futbola spējas, bet arī tava personība, jo futbolistos mēs meklējam vairāk par spēlētāju, mēs meklējam komandas biedru, draugu, krietnu cilvēku, kurš labi iekļaujas komandā. Nekad neesam slēpuši, ka labs un saliedēts kolektīvs ir vairāk nekā puse no uzvaras.


REĢISTRĀCIJA

 

Reģistrācija atlasēm ilgst no 28.11.2016 līdz 08.01.2017Reģistrācijas anketu meklē ŠEIT!


Tiekamies laukumā!