SEKO MUMS

2016. gada sezona godam noslēgta!


 

17.10. Tieši pirms nedēļas notika lielais un svinīgais futbola kluba "Auda" sezonas noslēguma pasākums, kurā tika izcelti centīgākie un centīgākās gan futbola laukumā, gan ārpus tā. Šis vērienīgais pasākums vienkopus pulcēja kluba galvenās komandas komandas spēlētājus, kluba vadību, jaunos futbolstus, viņu ģimenes, kā arī futbola draugus. Īpašs notikums šajā vakarā bija kluba galvenās komandas apbalvošana - "Audas" Pirmās līgas komanda pēc 9 gadu pārtraukuma atkal kaklā kāra Latvijas čempionāta godalgas, 2016. gada sezonā izcīnot Komanda.lv Pirmās līgas bronzu. Tikai punkts un vārtu attiecība zaļi-melnos šķīra no sudraba.

 

Svingais pasākums sākās ar futbola kluba "Auda" prezidenta Jura Gorkša uzrunu, kurš pateicās visiem par ieguldījumu kluba attīstībā, kā arī kluba atbalstītājiem, bez kuriem šī sezona nebūtu izdevusies tik veiksmīga - Ķekavas novada domei un Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūrai, Baldones novada domei un sporta kompleksa direktoram, putnufabrikai "Ķekava", dārza un meža tehnikas ražotājam Husquarna, uzņēmumam Venden, ekspresrestorānam Ņamma, Ķekavas Jaunatnes iniciatīvu centram un sporta klubam Panatta.

 

Uzreiz pēc tam bija laiks ķerties klāt apbalvošanai. Kā pirmā tika apbalvota kluba galvenā komanda, kas sezonas izskaņā varonīgi izrāva Komanda.lv Pirmās līgas bronzu, uzvarot pēdējās 10 spēles pēc kārtas. Kā "Audas" sezonas rezultatīvākais spēlētājs tika apbalvots zaļi-melno japāņu uzbrucējs Takeši Okamoto, kurš pretinieku vārtu tīklu sezonas laikā spēja atrast 24 reizes, iekļūstot čempionāta rezultatīvāko spēlētāju sešiniekā.

 

Ķekavas novada domes deputāts Aigars Vītols 2016. gada labākā debitanta balvu "Audas" sastāvā pasniedza kuldīdzniekam Uģim Moncevičam, kurš pirmās sezonas laikā "Audas" sastāvā guva trīs vārtus, palīdzēja izcīnīt komandai bronzas medaļas un pat paspēja atrādīties Polijas augstākās līgas klubā.

 

 

Ar nepacietību tika gaidīts ne tikai lielais kauss, bet arī mirklis, kad tiks paziņots kluba galvenās komandas spēlētājs. Šogad šis gods tika kluba ilgadējam centra aizsargam Jorenam Gorkšam, kurš šo balvu saņēma no Husqarn pārstāvja Armanda Šatrovska rokām.

 

Sezonas skaistāko vārtu balva šogad ceļoja pie Markusa Jonāna, kura fantastiskais sitiens no gaisa atnesa mūsu komandai grūtu uzvaru sezonas sākumā pret "Staiceles Bebru" komandu. Šo balvu pasniedza Baldones sporta kompleksa direktors Edgars Brigmanis.

 

 

Galvenās komandas apbalvošanas kulminācija, protams, bija bronzas medaļu un kausa pasniegšana par izcīnīto 3.vietu Komanda.lv Pirmajā līgā. Medaļas un kausu kopīgi pasniedza Ķekavas novada domes priekšsēdētājs Andis Damlics un Baldones domes priekšsēdētāja Karīna Putniņa.

 

 

Kausu kopā ar kluba meistarkomandu pacēla arī Jorena Gorkša un Riharda Gorkša vectēvs Leonīds Fels, kurš nav izlaidis nevienu "Audas" mājas spēli kopš 2010. gada. Leonīds saņēma arī īpašu dāvanu deviņdesmitajā dzimšanas dienā - oficiālo "Audas" mājas spēļu kreklu ar 90.numuru. Tā jau ir ierasta tradīcija, ka katras sezonas pirmais abonements ceļo tieši pie Leonīda.

 

 

Savukārt jauniešu komandu un spēlētāju apbalvošanā piedalījās futbola kluba "Auda" audzēknis un Latvijas nacionālās izlases kapteinis Kaspars Gorkšs, kurš pateicās "Audai" par ieguldījumu viņa karjeras, kā arī personības izaugsmē, uzrunas noslēgumā atklājot, ka klubam ir īpaša vieta viņa sirdī. Kaspars sveica visus kluba jaunos futbolistus un futbolistes, pasniedzot jaunajiem censoņiem mazas dāvanas. Induviduāli jaunie censoņi tika apbalvoti sākot ar 2008. gadā dzimušajiem jauniešiem.

 

2008. gada dzimušo komandā par centību tika apbalvots Roberts Ozoliņš, savukārt par vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Kārlis Pūriņš

 

2007. gada dzimušo komandā ar īpašo centību šogad izcēlās Gustavs Greiers, Pīters Garais un Gustavs Lejaskrauklis, bet par vērtīgāko šajā vecuma grupā tika atzīts Kristaps Kravalis.

 

2005./2006. gadā dzimušo grupā par īpašu centību tika apbalvoti Klāvs Freimanis, Markuss Jansons un Rikardo Jagodinskis. Vērtīgākais spēlētājs - Mārtiņš Lormanis.

 

2003./2004. gadā dzimušo jauniešu komandā par centību tika apbalvoti Jonass Gurčus, Madara Paidere un Rūdolfs Lepa, bet par vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Ralfs Fedotovs.

 

Papildus par īpašu centību tika apbalvoti Rihards Grinaško un Ēriks Vītiņš. Bet īpašs notikums jaunajiem censoņiem bija ceļojošā kausa parādīšanās uz skatuves. Šis kauss pienākas gada jaunajam "Audas" futbolistam vai futbolistei, Šogad šis kauss tika futbolistei - Lindai Kazlauskai, vienīgajai "Audas" pārstāvei kādā no jauniešu izlasēm.

 

Tāpat, par darbu ar jauniešiem, pateicība tika izteikta visiem kluba treneriem - Jurģim Kalnam, Nikolajam Poļakovam, Rihardam Gorkšam, Alfrēdam Mežulim, Robertam Siksalietim, Ričardam Grauzem un Pāvelam Zoram.

 

Šogad bija arī īpaši cilvēki, kas parūpējās, lai kluba vārds skan tālāk par Ķekavu un Latvijas robežām. Īpašas balvas par brīvprātīgu darbu klubā un kluba vārda popularizēšanu saņēma - Kanderu ģimene, Edgars Bērziņš, Felipe Leme un Jorens Gorkšs. "Paldies" kluba valdes loceklis Rihards Gorkšs teica arī visiem jauniešiem, kas īpaši aktīvi iesaistījās bumbu padošanā Komanda.lv Pirmās līgas spēlēs.

 

Par krāšņiem priekšnesumiem pasākuma gaitā rūpējās JV Club meitenes un Ritma studijas jaunieši. 

 

Futbola klubs "Auda" vēlas pateikties visiem par ieguldīto darbu aizvadītajā sezonā - gan laukumā, gan ārpus tā. Mēs to izdarījām kopā!

 

Pilnu pasākuma foto galeriju meklē ŠEIT!